Jump to content

Android


Grunf

Recommended Posts

Jeste lep i dobar telefon, čačkah ga skoro. Postoji samo jedna stvar koja me odbila - magnet za otiske prstiju. Posle 2 minuta čačkanja kao da ga je radnik iz neke pečenjare gnjavio najagnjećenim prstima dvajes godina.
Ja sam ga drndala po noći pa se to nije baš primetilo, ali mi je to isto rekla njegova vlasnica.Malo jeste velikačak, ali nije onako plastičan kao Samsung. I baš je lep!Isto sam juče drndala neki telefon od ovih netipičnih marki, ne mogu da se setim kako se zove. Nije Huawei. Mnogo lep! Onako kao da nema ivice, nego ekran se preliva kao oni gotivni bazeni. Ali jebeš ti to kad su ovo sve nekako lagani telefoni za u ruku. Zbog toga volim ajfon. I zbog retine, of kors!
Link to comment

мени је ово један од најлепших нових, само што је превелик 5.5" екранlenovo-k900-new1.jpglenovo-k900.jpg

Link to comment

Nemam ti ja pojma cemu lama sluzi, ali ovi nfc tagovi se programiraju da odrade odredjenu komandu u telefonu, kada se fon prisloni na njih. Polepis ih gde treba i onda koristis po potrebi. Npr stavis da iskljuci mobile data, aktivira vajerles, otvori brauzer i ode na odredjenu adresu. Ili u kolima da se ukljuci GPS. U sustini, sluzi da se smanji kliktanje, ali nema on/off funkciju (odnosno, bilo bi potrebno da se nalepe dva kom). Deluje zanimljivo, ali ne znam koliko zaista ima uprotrebnu vrednosthttp://youtu.be/E2VSpTeiCNYhttp://youtu.be/aafpX-HYp-E

Link to comment

Mislim da je to najkorisnije ljudima koji npr za svojim radnim mestom treba da imaju utišan telefon ili nešto slično. I dok im je telefon na stolu, bude na vibraciji i ne moraju da brinu da li su isključili. Ili ovo za GPS, mada ni ja ne vidim nešto previše situacija u kojima može zaista da bude korisno.

Link to comment

за нфц се очекује да постане начин плаћања којечега, затим boarding pass на аеродромима, итд., нагађало се да ће епл приликом представљања ајфон 5-ице објавити тако нешто, пре свега зато што је вероватније да ће они склопити дил са неком авионском компанијом рецимо него неко од андроиђана... до тада нфц је само играчка без које се може живети

Link to comment
за нфц се очекује да постане начин плаћања којечега, затим boarding pass на аеродромима, итд., нагађало се да ће епл приликом представљања ајфон 5-ице објавити тако нешто, пре свега зато што је вероватније да ће они склопити дил са неком авионском компанијом рецимо него неко од андроиђана... до тада нфц је само играчка без које се може живети
Ja sam u USA bila skinula Delta airlines app koja mi je generisala bar kodove za boarding passes nas dvoje i tako smo prolazili, samo poturim displej mobilnog (Samsung) pod skener. Odlična je to fora.
Link to comment
Ali jebeš ti to kad su ovo sve nekako lagani telefoni za u ruku.
u tom slucaju, uzmi lumiu 920 ;)(svi kukaju da je preteska)mada iskreno, ova nova lumia925 deluje bas bas dobro
I zbog retine, of kors!
sada svi (pristojni) telefoni imaju jednaku gustinu piksela, a cesto i osetno vecujedino sto apple ima catchy name i dobar marketing pa i dalje prodaje retinu kao nesto revolucionarno
Link to comment
sada svi (pristojni) telefoni imaju jednaku gustinu piksela, a cesto i osetno vecujedino sto apple ima catchy name i dobar marketing pa i dalje prodaje retinu kao nesto revolucionarno
Nije samo to već i kada se petica pojavila, više modela koji su se ranije pojavili, već su uveliko imali praktično identičnu gustinu piksela. Sada je to uveliko prešišano.
Link to comment

што наравно не смета еплу да и даље рекламира ретину као нешто уникатно и недостижно другима

In fact, once you see a Retina display, you’re never satisfied with anything less. Yet it remains a feature found only on iPhone and other Apple products.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...