Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Probaj sa drugim punjacem. Probaj i da ubacis usb kabl u komp tj. da preskocis punjac koji ide u struju. Meni se to nekada desava kada baterija ostane ispod 20%.

Link to comment

Obično u pozadini ostane neka aplikacija koja guta strujuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Ima li neko pojma što mi baš dosta treba da se napuni baterija na sgs3?p.s. renne, imaš msg na fb već dan i po... Odgovori :P
iskljucen 3g?
Link to comment

Proveri usb port na telefonu.Meni je pravio probleme jer je bio zaprljan. Neka čačkalica će biti od pomoći.Kod novih model/baterija ciklus punjenja traje nesrazmerno duže ako je baterija na 10-15%.Naravno, probati i ovo što su kolege forumaši napisali, drugi kabl, drugi punjač i sl.

Edited by wall
Link to comment

Zna li neko kako da uninstaliram poslednji softverski apdejt proizvođača? U pitanju je apdejt za HTC One Sv, nekom retardu je palo na pamet da izbaci dosadašnje connectivity opcije iz softvera i sada telefon više ne može da se prepozna kako usb mass storage, tj kao novi drajv. Drugim rečima, da bih radio sa fajlovima više to ne može u Total Commanderu već jedino preko My Computer, tj explorera, što mi je ozbiljan pain in the ass. UploadMusic.jpg

Link to comment

Ja imam neki mali Samsung android za srpski broj i tu je instalirana app Talk na kojoj ja ne umem da se izlogujem pa mi ljudi pišu non stop i ona non stop cvrči sa porukicama.

Link to comment

Ne možeš je deinstalirati.Pokreneš je, pa levi taster telefona, pa sign out, i to je toПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Juuu, pa iza levog tastera ima bogatstvo mogućnosti!!!Sorry, ja android koristim jako, jako retko.*thanks!!!

Edited by MayDay
Link to comment

mnogo mi se svidja ova xperia z.ne znam šta da radim jer mi se iphone 5 nešto baš i ne svidja, a imam gomilu kupljenih aplikacija od epla. :(

Link to comment

Jeste lep i dobar telefon, čačkah ga skoro. Postoji samo jedna stvar koja me odbila - magnet za otiske prstiju. Posle 2 minuta čačkanja kao da ga je radnik iz neke pečenjare gnjavio najagnjećenim prstima dvajes godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...