Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

jel bilo negde na topiću kakoa) zaustaviti updateovanje na samsung galaxy 2 7" android 4.0 ?b) koliko kome i gde platiti da ti vrati na situaciju pre nego što je se samsung android odlučio da updateuje inicijalni operativni sistem koji je tablet imao kad je kupljnen?

Link to comment

Imam Samsung Galaxy S2, trenutno sam u Holandiji, kad probam da se nakacim na neku njihovu mrezu, da bih bio dostupan, izbaci mi poruku : "sim kartica ne dozvoljava povezivanje sa mrezom".To se isto desava kad radim rucno ili automatski, s tim sto me automatski ubaci u mod "samo hitni razgovori" U pitanju je MTS postpejd, prenet broj pre par meseci sa Telenora, a telefon je kupljen u radnji, mislim da je sa poljske mreze skinut i da je sim free (radio je i na Telenoru i na MTS).Da li su u pitanju podesavanja ili mi se kartica lockovala ili nesto potpuno trece?

Link to comment

Kasno, vratio sam se vec :(Elem, renne je u pravu, nije mi MTS automatski aktivirao roming, nego sam morao da ih zovem. Trebalo bi da je aktivno sutra u ovo vreme.Hvala renne :)

Link to comment
Air gesture je neprecizan.
колико видим по нету, зависи доста да ли је qualcomm-ов или exynos чип у питању, exynos би требало да ради како треба док се са qualcomm верзијом људи доста жале на lag проблеме, не само са air gesture
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...