Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Kako da namestim da mi slike ljudi (sinkovane sa FB) koji je me zovu budu u vecoj rezoluciji? Neka aplikacija a da ne moram rucno da kopiram slike i dodeljujem svakom kontaktu posebno...

Link to comment

da li je jos neko imao problem da nakon ovog poslednjeg system update nije hteo da ukljucuje bluetooth na uredjaju? na mom tabletu se resilo obicnim "turn it off and on again" ali vidim po netu da to ne pali kod svih.

Link to comment

rutovao sam rucno telefon. jejhocu da se resim nekih sistemskih aplikcija, smanjim potrosnju baterije i skidam aplikacije bez regionalnog ogranicenjakoje aplikacije da skinem i mogu li nesto da uradim i sa tt onda jel mogu da rutujem i galaksi tab?

Link to comment

Poshto sam juche doshao u Srbiju, zanima me koja je varijanta sa microsim karticama... Imam internacionalni S3, pa sam kontao da uzmem neku prepaid karticu, tokom vremena koje planiram da provedem u Srbiji... Jel ima nekih preporuka

Link to comment

Jel moze ovo ovde?Gugl možda kupuje WhatsApp za milijardu dolara255x160_35089-Whatsapp.jpgNakon glasina da bi Fejsbuk mogao kupiti popularnu platformu za azmenu poruka, WhatsApp, pojavila se vest da je verovatniji kupac ipak Gugl.Prema pisanju portala, u toku su pregovori za kupovinu WhatsAppa, a cifra koja se pominje je milijardu dolara. Pregovori su navodno počeli pre pet nedelja, ali WhatsApp se ne predaje tako lako, očito ciljajući na cenu po kojoj je Instagram prodat Fejsbuku.Takođe, ovo bi moglo biti povezano i sa navodnim servisom Google Babble, koji bi trebalo sve komunikacijske usluge ovoe kompanije da spoji u jednu. Da bi se to zaokružio Guglu nedostaje servis za razmenu tekstualnih poruka putem mobilnih uređaja. Gugl do sada nije dao odgovor na Fejsbuk aplikaciju Mesindžer, tako da bi mu aplikacija poput WhatsApp-a bila idealna.http://www.novimagaz...ilijardu-dolara

Link to comment

El to znaci da ce ostali OS ispusiti za dalje koriscenje ove app?@Hobbit slayer - micro sim ima u ponudi sva 3 operatera ali znam da pre nije moglo za prepaid, mozda se nesto u medjuvremenu promenilo. Kapiram da bi Telenor ili Vip mogli pre da uvedu to nego zastareli mts. A imas i opciju da secnes makazama obicnu sim karticu.

Edited by ducca
Link to comment

Isekao sam karticu, ali sam zato danas imao do jaja iskustvo sa data allowance... Po defaultu mi je ostala mobile data opcija ukljuchena, i uspeo sam u roku od 3 sata da sprzhim soma dindzi na par poruka preko Vibera i push notification od Gmaila.... :isuse:

Link to comment

Ima li načina da se na HTC Androidu proveri total usage time, tj da li je telefon korišćen ranije? Čitao sam i pominje se ##RTN# tj ##786# kod ali kod mene ne funkcioniše.

Link to comment
Ortaku stigao nexus 4, vidim damima 4.2.2 os, kada mi sgs3 mozemo da ocekujemo upgrade?Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Moze rucnohttp://www.ibtimes.co.uk/articles/454216/20130406/galaxys3-i9300-android422-jellybean-update-slimbean-build3.htm
Link to comment

Možda neko zna nešto ovome:Verujem da ima veze sa nekom "sihronizacijom" sa googlom ili nekim trećim ...Imam nekoliko kontakta u telefonu (htc), koje ne mogu ni da editujem a ni da obrišem, moram da "linkujem" taj kontakt sa skype-om, what app-om ili nekim trećim i tek onda mogu da "editujem" kontakt (da stavljam sliku, datum rođenja i sl).Kako da rešim to?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...