Jump to content

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Јбт, како се сада пророчански остварују Харперове речи од пре једно 10-15 година, да ће Новак постати нови Б. Борг, у смислу славе и статуса код навијача. Поред тога што је победник, мислим да има утицаја и то што је Новак једноставно престао да брине (ваљда) о томе шта људи мисле.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Da li su se ovako zlopatili navijaci Real madrida od 1902 - 1917 kao mi ovde?

 

Inace tako mi je zao sto nemam video editing skills ali bi se mogao napraviti urnebesan klip na odgovor na ovo Rolexove sranjece sa RF. (kad place, lomi rekete, puca balone i sujetne izjave za stampu i na kraju naravno one dve krave i MP)

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Sretnem danas komsiju 86god. Fedov fan do groba. Pita me da li mi je sumnjivo to sto Novak sa 36 jos uvek igra na tako visokom nivou :rolleyes: 

Htedoh mu reci da mi je sunjivije to sto on jos uvek hoda po zemlji, a moj otac njegov vrsnjak vec 24god na nebu :sad: pa se suzdrzah.

Kad cujem komentare tih sitnih dusa pozelim da Novak osvoji po 10 od svih GS i bar jos 3 zlata sa OI :lolol:

Edited by Serena
  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, Serena said:

Sretnem danas komsiju 86god. Fedov fan do groba. Pita me da li mi je sumnjivo to sto Novak sa 36 jos uvek igra na tako visokom nivou :rolleyes: 

Htedoh mu reci da mi je sunjivije to sto on jos uvek hoda po zemlji, a moj otac njegov vrsnjak vec 24god na nebu :sad: pa se suzdrzah.

Kad cujem komentare tih sitnih dusa pozelim da Novak osvoji po 10 od svih GS i bar jos 3 zlata sa OI :lolol:

 

novak osvaja turnire sa cak 36 godina, a rodzer otisao u penziju sa tek 41 godinom 

 

tuga :sad:

  • +1 1
Link to comment

Ja cu ga pamtiti kao vecitog treceg i kao coveka koji nije mogao podneti poraz.

 

A koristi i cesto kao lakmus papir. Cim neko kaze da mu je RF omiljeni igrac prilicno mi je jasno kakva je licnost.

Link to comment

Za mene je RF bolji teniser od RN, bez obzira na statistiku.

Ne mogu da stavim na broj 2 čoveka koji je redovno propuštao veliki deo sezone. Uvek mu je nedostajala konstantnost koju je imao RF, o NĐ da ne pričamo, on je sada kategorija za sebe.

  • +1 4
  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...