Jump to content

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

ja sam baš voleo kad je nosio uniqlo. to je naravno najkulji brend koji će ikada nositi, nema šanse da se nađe bilo šta sa čime se parira japanskom etalonu minimalizma i uličnog kreda/za teniske standarde/

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Amos said:

 

Ja bih samo voleo da se povuče posle titule, dal to zlato dogodine ili neki GS, kao Jordan. Samo da nema neke oprostajne turneje ili ispadanja u trecim kolima. Nema bolje nego kad se GOAT nekog sporta povuce posle pobede, jos na vrhu. 


džordan je beše imao suv kraj u vizardsima? i da se desi mrljavljenje rekordi neće potonuti u drugi plan. a neće se desiti jer novak najavljuje da će igrati dok je među najvećim favoritima za najjače turnire. moja prognoza je još dve godine.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, utilitarist said:


džordan je beše imao suv kraj u vizardsima? i da se desi mrljavljenje rekordi neće potonuti u drugi plan. a neće se desiti jer novak najavljuje da će igrati dok je među najvećim favoritima za najjače turnire. moja prognoza je još dve godine.

 

MJ se 3x povlačio. Dva puta na vrhu i jednom kad nije znao više šta će sa sobom. Uz to je odigrao 82 utakmice u toj poslednjoj sezoni, onako jer mu došlo. Uporediti sa Kobijevom oproštajnom turnejom jadnosti. 

  • +1 1
Link to comment

ko mišo kovač.. nema šta da upoređujem jer zaista ne znam, sport nikad nisam intezivno pratio, u poslednjih 16 godina pratim jedino tenis, iskreno ne znam da li si sarkastičan za kobijevu oproštajnu turneju, imam nešto u glavi da je na poslednjoj utakmici iz brdo pokušaja postigao brdo poena kao i da se džordan prvi put povukao nakon ubistva oca... eto čisto da pokažem da nešto znam :) 

Link to comment

Meni je i Sinerov bekend odlican, mozda i bolji od Zverevog (da li se ovako kaze :think: ne zvuci mi bas najbolje :lolol:

Lepo je sto Novak dobija ova priznanja koja su mu svih prethodnih godina, dok su na sceni bili Fed i Nadal davana kasicicom. 

Link to comment
26 minutes ago, Serena said:

Meni je i Sinerov bekend odlican, mozda i bolji od Zverevog (da li se ovako kaze :think: ne zvuci mi bas najbolje :lolol:

Vuninog

Vunicinog

Edited by Ras
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...