Jump to content

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Rekao je 100 puta da se neće povući dok god bude u konkurenciji za osvajanje slemova. Veliki si njegov fan pa je čudno što već nekoliko puta prizivaš njegovo povlačenje nakon OI iako sam siguran da znaš šta on izjavljuje kada ga pitaju o tome. Ja se slažem sa njim i presrećan sam što se neće povući dok god bude među najboljima svetu. To što on pruža verovatno nikada više nećemo videti i šteta bi bila da se povuče ako može da osvaja slemove, za koje kaže da su mu glavni motiv.

 

3 hours ago, Serena said:

Dogodine sve da podredi OI, da uzme i to zlato vise pa da okaci reket o klin

K1k0t6q.jpg

 

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Serena said:

Koliko su srecna ova deca :wub:

 

Kad je izjavio to na dodeli "najbolji skupljači na svetu" štrecnuli se žabari u prenosu, "odakle to sad... nije to bilo nikad rečeno... zašto baš sada..." mislim da se malo uvlači jer sledeće godine će Pariz biti centar njegovog sveta

 

A Sinneri će da greše i grizu nokte što (im) se u Parizu dobro skupljaju balls

Link to comment
10 hours ago, Serena said:

Da dodam i Rafu sa 92 titule, 59 velikih, 23 Atp 500 i 10 Atp 250.

Novak bi morao u buducnosto da poradi na ovim manjim turnirim, da mu posluze kao priprema za slemove. 

Adelaide/Auckland, Geneva/Lyon, Eastbourne i Winston-Salem su za njega više egzibicioni pa kao i takvi su prevaziđeni. Prešao je igricu još kad je tukao u Montrealu pre 16 godina prva tri igrača, možda je baš tad shvatio da mu se kalendar nudi ala "uzmi sve što ti život pruža".
 

Link to comment

od garantovanih 409 nedelja na broju, kljaku-usru deli:

a) jedna pobeda u torinu

b) jedan alkarazov poraz u torinu

 

u nedajboze slucaju alkaraz bi imao 10 poena vise na kraju godine

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
11 hours ago, Serena said:

Kakva kolekcija skalpova  :ziga:

Baš šteta što je napustio adidas, možda su najlepšre kombinacije oni imali i posle sergio takini. 

Link to comment

Joj meni je sergio tacchini bio uzasan, uniqlo najgori, a odmah potom sergio. Ona neka crna kombinaciju koja je izgledala kao kesa za smece, sjajna i lepila se za telo sa zmajevima i sa srpskom zastavom mi je bila negledljiva.

Meni je Lacoste ok za Novaka koji je tako sav ugladjen, tacan i precizan. 

Ova crveno lila kombinacija je bila totalni promasaj, mislim da se i Novak osecao lose u njoj, valjda je zato trajala tako kratko. 

Link to comment
1 minute ago, Serena said:

Ova crveno lila kombinacija je bila totalni promasaj, mislim da se i Novak osecao lose u njoj, valjda je zato trajala tako kratko. 

 

ta crveno-lila kombinacija nije ni njoj lepo stajala, a kod nje je sve bilo dozvoljeno

Spoiler

image.thumb.png.b147e7e2e2ec570c58a3c5404fcf71be.png

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Serena said:

 

Meni je Lacoste ok za Novaka koji je tako sav ugladjen, tacan i precizan. 

Ova crveno lila kombinacija je bila totalni promasaj, mislim da se i Novak osecao lose u njoj, valjda je zato trajala tako kratko. 

Ok je Lacoste, samo uvek imam utisak da su sve linije po majicama, energetski talasi sa Rtnja koji se sa drugom bojom preplicu kao sa talasima iz bosanske piramide.

  • Haha 3
Link to comment
16 hours ago, Heaviside said:

Rekao je 100 puta da se neće povući dok god bude u konkurenciji za osvajanje slemova. Veliki si njegov fan pa je čudno što već nekoliko puta prizivaš njegovo povlačenje nakon OI iako sam siguran da znaš šta on izjavljuje kada ga pitaju o tome. Ja se slažem sa njim i presrećan sam što se neće povući dok god bude među najboljima svetu. To što on pruža verovatno nikada više nećemo videti i šteta bi bila da se povuče ako može da osvaja slemove, za koje kaže da su mu glavni motiv.

 

 

 

Ja bih samo voleo da se povuče posle titule, dal to zlato dogodine ili neki GS, kao Jordan. Samo da nema neke oprostajne turneje ili ispadanja u trecim kolima. Nema bolje nego kad se GOAT nekog sporta povuce posle pobede, jos na vrhu. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...