Jump to content

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mozda ce vas zanimati da procitate ovaj clanak, ako dobro tumacim covek bi trebalo da bude Indijac ili tako nesto. Vrlo je zanimljivo, mada ima par sitnicica koje su mozda malcice preuvelicane, ali generalno vrlo zanimljiv, poduzi tekst i pravo osvezenje u moru tipicnih, monotonih standardnih prica o Novaku. Covek se bas potrudio.

 

https://abpunch.com/2023/01/29/theres-not-enough-love-for-novak-djokovic/

 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
On 10. 9. 2023. at 22:09, Fins fleet said:

Nemoj to shvatati toliko licno. :D Ameri obozavaju da mere rekorde. Mislim da bez grafikona sa statistikama ne bi ni imali sport. Pa posto sada vise nema smisla da ga mere sa Rafom i Rodzerom, onda ga mere sa kim mogu. 

 

Da su kojim slucajem Rafa ili Rodzer brojali do 24 isto bi ovo radili.

Kao sto rekoh:

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 16. 9. 2023. at 11:01, booyaka said:

Koliko je mečeva preokrenuo, za nepoverovati
 

 

Prvi snimak, Rim 2011. meni najdraža oprema, crna s onim raznobojnim prugama napred i nazad, Sergio Tacchini.

Link to comment

Do 2015/16 mislio sam da nikad nece da ponovi 2011, do 2019. da nece 2015/16, do 2021. da ne moze da ponovi 2019, do ove da nece da ponovi 2021... Kakav niz naleta uz takoreci konstantnost. 

  • +1 1
Link to comment

Niko nije mogao da pretpostavi da će igrači rođeni 90-tih biti toliki antitalenti za tenis :happy: ne samo da ih siluju matori rafole, već će primat kada se oni penzionišu preuzeti igrač rođen u 21 veku :D

Edited by gone fishing
Link to comment
41 minutes ago, Max Morlock said:

 

Prvi snimak, Rim 2011. meni najdraža oprema, crna s onim raznobojnim prugama napred i nazad, Sergio Tacchini.

 

Ja juce probao obuci tu majicu XL i izgledam gore od Vavrinke.

  • Haha 5
Link to comment

To je bukvalno jedina njegova majica koju bih nosio... al i meni treba 2XL... doduše do skora mi je trebalo 3XL, tako da ne dobacujem do XL zbog visine :lol:

 

40 minutes ago, bags said:

izgledam gore od Vavrinke.

 

Još samo karirane gaće i Dona Vekić the sky is the limit :fantom:

 

  • Haha 2
Link to comment

Gledam malopre uz doručak neki bLeja video, kao 15 najluđuh momenata u tenisu (eo linka - nije bog zna šta) ali ono što mi je privuklo pažnju je reklama za ostale video uratke autora, na kraju videa, a jedan od njih je... hehe... "0% Sportmanship Moments in Tennis" sa sve slikom... well, see it for yourself:


 

Spoiler

Zero-Percent.jpg

 

Naravno, ima ga u videu, ali - kako lomi reket...  btw, kao što su i stotine drugih tenisera lomili rekete. :dry:

 

Link to comment
On 21. 9. 2023. at 9:05, gone fishing said:

Niko nije mogao da pretpostavi da će igrači rođeni 90-tih biti toliki antitalenti za tenis :happy: ne samo da ih siluju matori rafole, već će primat kada se oni penzionišu preuzeti igrač rođen u 21 veku :D

 

Netačno, isto su (anti)talentovani igrači rođeni 90-tih i oni rođeni u 21. veku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...