Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

"Marko Paniki je moj kondicioni trener koji je u tom poslu već više od 35 godina. Ima fakultetsko obrazovanje biomehanike, anatomije, posture tela – to su tehničke stvari koje su jako važne u razumevanju celog kinetičkog lanca kod određenog udarca. Sa servisom imam najviše problema u održavanju nivoa i ritma na ovom turniru, pa o tome najviše razgovaram s njim i sa Goranom (Ivaniševićem)“. 

https://sportklub.n1info.rs/tenis/grand-slam/us-open/novakov-covek-od-poverenja-pricamo-temeljno-o-sustini/

 

Evo objasnjenja za klimavi servis. 

Verovatno traze neki novi kineticki lanac za izvodjenje istog. 

Sto duzi i kvalitetniji lanac manja mogucnost povrede, jaci udarci uz manje potrosene snage. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Serena said:

@TS-CS Mislis, ako je od 2020 do danas dobio njih 45 i ako nastavi ovom ritmom da ce u naredne 3 godine da stigne do 300 :D

 

verujem da moze stici Konorsa po rekordnom broju atp pobeda, a udaljen ih je okruglo 200

neka svaka cetvrta od njih bude top ten, sto je otprilike neki prosek, a trebalo bi posto ce fokus kao i do sada biti na najvecim turnirima - et voila

 

tesko u tri godine, realnije za 4-5

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Djokovic has won 21 of his past 22 major semi-finals dating back to the 2015 Australian Open. His only loss during that stretch came in 2019 at Roland Garros, where Dominic Thiem needed five sets over four hours and 13 minutes to eliminate the Serbian.

https://www.atptour.com/en/news/djokovic-us-open-2023-sf-stats-feature

 

i to je bio mec po uzasnom vetru. novak je probao da resava stvari izlascima na mrezu. mislim da je imao preko 50 izlazaka na mrezu

Link to comment

Kakve su sad ovo gluposti sa ovom "GOAT race" grafikom, pošto su Federer i Nadal bivši sada su ubačene Serena i Margaret Kort.

Šta je sledeće, počeće da ubacuju dubli wheelchair konkurenciju!?

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, VoodooDerina said:

Kakve su sad ovo gluposti sa ovom "GOAT race" grafikom, pošto su Federer i Nadal bivši sada su ubačene Serena i Margaret Kort.

Šta je sledeće, počeće da ubacuju dubli wheelchair konkurenciju!?

Nemoj to shvatati toliko licno. :D Ameri obozavaju da mere rekorde. Mislim da bez grafikona sa statistikama ne bi ni imali sport. Pa posto sada vise nema smisla da ga mere sa Rafom i Rodzerom, onda ga mere sa kim mogu. 

 

Da su kojim slucajem Rafa ili Rodzer brojali do 24 isto bi ovo radili.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...