Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

4 hours ago, Arkadija said:

Novakov novi outfit za Americku turneju

SmartSelect_20230806_193051_Instagram.jpg

 

meni nesto vuce na neki retro, neki MedMan

ili je do filtera na slici :unsure:

  • +1 1
Link to comment

700 weeks in top 3 , fina cifra

 

- posto ce krajem meseca biti pola veka od objave prve kompjuterske atp rang liste (avg.1973) nadao sam se da cemo tom prilikom strikirati okruglih 400 sedmica na atp tronu, kao i 800 istih u top ten drustvu. za prvo ostaje kartak, dok je drugi zadatak zaokruzen.

- do kraja godine ce preci Konorsa u top 10 i Agasija u top 20

- ako se i do narednog avgusta u ovo doba (Oi Pariz) njegov rank bude kretao izmedju broja 1 i 2 na listi, tad ce preskociti svoja dva najveca rivala kada su u pitanju top 2 & top 3 nedelje i osamiti se na vrhu i po tom parametru

- vazda negde treba imati na umu da za njega fer i "normalno" bodovanje krece tek od sledeceg proleca tj. sunshine double-a 2024. kad ce mu biti dozvoljeno da igra na turnirima po planu, programu i nahodjenju. pune cetiri fakin godine pandemijske frenezije i repova

 

Top 2 weeks

596 Nadal

545 Djokovic

 

Top 3 weeks

750 Federer

700 Djokovic

  • Hvala 1
Link to comment
On 12. 8. 2023. at 22:20, Mil@n said:

htcxiewxqohb1.jpg

Čuo sam indirektno od jednog bivšeg kuvara restorana Novak i koji je jedno vreme bio njegov lični kuvar 

da su te priče o ishrani samo fasada .

nema veze dal ima gluten ili je meso ,mleko ,slatko ... samo deru ,i on i gospođa Ristić

Link to comment
45 minutes ago, Milošica said:

Ovo je najkontraverzniji post u istoriji foruma.

Ma daj, javna tajna je da uoci svakog vaznijeg meca pojede pola mangulice i tri baklave.

  • Haha 4
Link to comment

 

3 minutes ago, Lancia said:

Ma daj, javna tajna je da uoci svakog vaznijeg meca pojede pola mangulice i tri baklave.

Da li je tačno da jede i bebe?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...