Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

10 hours ago, Lancia said:

Ma bre ja gledam danas Rubljov posle dugih razmena udaraca se naslanja na reket, ovaj ludjak, kako vreme meca odmice izgleda ko avion.

 

Taj momenat sam i ja ukačio. Posle prvog seta je opušteno dodavao gas a mučeni Rubi se polako izduvavao i u petom setu najzad parkirao pored puta.

 

Uzgred, Novak najviše GS polufinala (deli sa Fedom ali dodaće još jedan SF sigurno), najviše GS finala i najviše GS titula. Fali mu još par četvrtfinala da i njih sakupi najviše.

Link to comment
18 minutes ago, Redoran said:

 

Taj momenat sam i ja ukačio. Posle prvog seta je opušteno dodavao gas a mučeni Rubi se polako izduvavao i u petom setu najzad parkirao pored puta.

 

 

Redoran gledao directors cut sa bonus sadržajem.

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Taj momenat sam i ja ukačio. Posle prvog seta je opušteno dodavao gas a mučeni Rubi se polako izduvavao i u petom setu najzad parkirao pored puta.

 

Uzgred, Novak najviše GS polufinala (deli sa Fedom ali dodaće još jedan SF sigurno), najviše GS finala i najviše GS titula. Fali mu još par četvrtfinala da i njih sakupi najviše.

 

kad sam jaaaaaaaaaaaaa to primetio

 

 

  • +1 2
Link to comment

Novak kod Ozma o bivsim legendama,

 

"I am very sorry I didn't have a chance to play Pete, since he inspired me to pick up a racquet. With Agassi, I did play one exhibition match here before Wimbledon.

 

I would love to have experienced playing Jimmy Connors at night session in New York - the way he played and the buzz around the stadium, it was awesome."

 

 

s tim sto bi ono protiv Rodika i Federera na USO bila pozorisna atmosfera u odnosu na duel sa Dzimbom tamo :/

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...