Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ok, sad bi po nekoj logici Novak trebao/morao da se vakciniše. Baš da gata u pasulj i gleda u šolju da li će na RG moći da uđe ili ne, kao i na ostale grendslemove, mislim da ne želi. Naravno, ako mu je stalo da osvoji još neki GS. 

A ja mislim da želi, neuporedivo više nego što se plaši boce.

 

A ako ne bude hteo da se vakciniše, onda izgleda da i ta želja da bude GOAT nije toliko velika. Barem ne veća od straha od boce. 

Posle ovog osvajanja AO od strane Nadala očekujem da i ostali GS organizatori pooštre kriterijume oko vakcinacije bez obzira na jačinu omikrona u budućnosti.

 

Biće mi žao, naravno, ali ga ne osuđujem. Njegovo lično pravo, neka radi šta hoće. Ja sam se 3 puta vakcinisao i vakcinisaću se opet ako treba ali neću da mu morališem.

 

Samo će mi biti žao da, eto, zbog boce ne napadne još neki GS. :sad: Stvarno šteta. 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Kampokei said:

 

Ja se isto pitam, i jedino mi pada na pamet lakši žreb na slemovima. A broj nedelja na listi, ne vidim kako može bilo koji aktivni teniser da ga prestigne, ukljucujuci Nextgen.

 

mora da stigne i stefi graf. i to se pojavilo kao faktor za goat-a.

mada, sad to vise nema veze. sad je broj gs-ova opet faktor broj 1 za goat-a :D

 

Link to comment
1 minute ago, renne said:

tri

Eto, jos gore.

1 minute ago, Redoran said:

 

Mogu da mu se umilostive sledeće sezone. Možda već ove sezone bude mogao da igra W i USO. Nije mu vreme još iscurelo.

Cini mi se da sam procitao da na USO, ne moze bez vakcine, ispravite me ako gresim, ostaje samo W.

Link to comment
Just now, Have_Fun said:



Opet ti kazem.. kontam ja sta ti pricas.. da su izbori, politika, itd itd

Ali provaj i ti da razumes.
Da je sve radjeno po zakonu, pravdi, istini itd, Novak bi opet bio proteran jer je lazirao test.

Zasto nije predao EU sertifikat, koji kad skeniras izbaci ti sve podatke koje ne mozes tek tako editovati?
Zasto je predao samo nas sertifikat, koji kad skeniras mobilnim telefonom, on ti gotovo nista ne govori? Ti na papiru mozes staviti koje god hoces podatke.

 

Ne bi, druze, jer da je dokazano da je falsifikovao test zbog toga bi i bio izbacen, ne bi morali da posezu za tragikomicnim vratolomijama koji su od njih samih napravili sprdnju. Napisao sam u prethodnom postu ali si to elegantno zaobisao jer ti se ne uklapa u narativ, Novaku su merena antitela u Australiji i njihovim prisustvom je dokazano da je prelezao virus. To pise u obrazlozenju sudske odluke kojom je proteran iz Australije. Mozda ima nekih drugih nacina da se dobiju ta antitela, ne racunajuci vakcinu za koju znamo da je nije dobio, ali ja ih ne znam.

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Mada ja nešto nisam siguran da će igrati Roterdam

 

Meda je sad u takvom kanalu da je pitanje da li će na ona dva mastersa u SAD nešto značajno da napravi. A ako u Roterdamu ili Dubaiju napravi bilo šta jače od 1/2 to će me onako baš iznenaditi.

Link to comment
Just now, Ros said:

 

i onda na starom testu promeni ID tako da pada na 26.12? novak je pre intervjua sa lekipom vec morao da ima u glavi plan da ce lazirati test nekad kasnije, pa je glumio distancu i nosenje maske. 


Pazi.. izbacio sam ja snimak na topicu po kojem je moguce da se napravi bag tako sto kosmicki zraci prodju kroz sistem, razmagnetisu/ili namagnetisu nule i jedinice u kodu pa se zajebe informacija.
Ali takvi slucajevi su bas retki, a i procenat takve mogucnosti opada ako se nalazis na manjoj nadmorskoj visini.
Batut bas nije na Himalajima.

Mislim, OK je meni sve to, i ja sam ovamo u razgovorima s prijateljima branio Novaka, i lupao kako nije tacno da je lazirao itd itd.. i lakse je zazmuriti na neke stvari.. ali mislim da je istina mnogo drugacija zapravo.

A eto, neka nam pokaze EU kovid sertifikat, neka neko skenira taj, pa da vidimo koje cemo podatke naci unutra.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ne bi, druze, jer da je dokazano da je falsifikovao test zbog toga bi i bio izbacen, ne bi morali da posezu za tragikomicnim vratolomijama koji su od njih samih napravili sprdnju. Napisao sam u prethodnom postu ali si to elegantno zaobisao jer ti se ne uklapa u narativ, Novaku su merena antitela u Australiji i njihovim prisustvom je dokazano da je prelezao virus. To pise u obrazlozenju sudske odluke kojom je proteran iz Australije. Mozda ima nekih drugih nacina da se dobiju ta antitela, ne racunajuci vakcinu za koju znamo da je nije dobio, ali ja ih ne znam.

 

gde si video to da su mu merili antitela u australiji? prvi put cujem

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ne bi, druze, jer da je dokazano da je falsifikovao test zbog toga bi i bio izbacen, ne bi morali da posezu za tragikomicnim vratolomijama koji su od njih samih napravili sprdnju. Napisao sam u prethodnom postu ali si to elegantno zaobisao jer ti se ne uklapa u narativ, Novaku su merena antitela u Australiji i njihovim prisustvom je dokazano da je prelezao virus. To pise u obrazlozenju sudske odluke kojom je proteran iz Australije. Mozda ima nekih drugih nacina da se dobiju ta antitela, ne racunajuci vakcinu za koju znamo da je nije dobio, ali ja ih ne znam.


I meni su antitela bila + nakon skoro godinu dana od prvog kovida.. ali ona ne pokazuju da sam ja imao kovid u poslednjih 6 meseci..
To pokazuje PCR test.

Opet kazem,
Neka preda EU kovid sertifikat ciji sken izbacuje vise informacija nego ovaj nas.. u to skenu se sve vidi.. u ovom nasem vidis samo "Validan" a nemas informacije ostale

  • +1 1
Link to comment
Just now, harper said:

 

Ne bi, druze, jer da je dokazano da je falsifikovao test zbog toga bi i bio izbacen, ne bi morali da posezu za tragikomicnim vratolomijama koji su od njih samih napravili sprdnju. Napisao sam u prethodnom postu ali si to elegantno zaobisao jer ti se ne uklapa u narativ, Novaku su merena antitela u Australiji i njihovim prisustvom je dokazano da je prelezao virus. To pise u obrazlozenju sudske odluke kojom je proteran iz Australije. Mozda ima nekih drugih nacina da se dobiju ta antitela, ne racunajuci vakcinu za koju znamo da je nije dobio, ali ja ih ne znam.

 

ima u sudskim spisima da je test na antitela radjen 23.12. cak se i ID uklapa u onaj sa negativnog :D

 

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

gde si video to da su mu merili antitela u australiji? prvi put cujem

 

Ja sam bio dovoljno lud da to procitam jos kad se pojavio link na Tviteru a, koliko sam video, imas link na presudu nekoliko strana unazad na jednom od topika koji se bave ovom temom. Verovatno na "To, macko" topiku ali ne znam tacno jer su mnogi postovi ispremestani.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ja sam bio dovoljno lud da to procitam jos kad se pojavio link na Tviteru a, koliko sam video, imas link na presudu nekoliko strana unazad na jednom od topika koji se bave ovom temom. Verovatno na "To, macko" topiku ali ne znam tacno jer su mnogi postovi ispremestani.

 

super, probacu da iskopam

Link to comment
2 minutes ago, Have_Fun said:

Neka preda EU kovid sertifikat ciji sken izbacuje vise informacija nego ovaj nas.. u to skenu se sve vidi.. u ovom nasem vidis samo "Validan" a nemas informacije ostale

 

Izvini, a zasto bi to radio? On je predao sertifikat onome kome je trebalo da ga preda iz razloga zbog kojih je morao da ga preda.

Link to comment

na kraju da li je novax dobio zabranu ulaska u kengurlend na 3 godine ili ne

- imho to je možda najbolje što je moglo da mu se desi, da batali taj gs i da tempira da bude u formi od rima do ny, u ta 4 meseca da napadne po 3 gs i mastersa a da ostatak godine vida povrede i akumulira snagu za ova 4 meseca :happy:

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

super, probacu da iskopam

 

Da ne bi citao ceo dokument jer je ogroman, ta informacija se nalazi u onom delu gde komentarisu nalaze lekarskih komisija koje su mu odobrile vizu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...