Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, Redoran said:

 

Ili zbog rutinske operacije lakta.

 

Cenim da će mu bogovi podariti i treću šansu da ipak dođe do 25 slemova i ko zna kojih još rekorda, pa da vidimo šta će da smisli da i nju upropasti.

Pa ne znam sta tu bogovi mogu jos da urade, vidim da je RG skratio rok na 4 meseca za prelezan virus. 

Link to comment
Just now, renne said:

Pa to

Svakako mora da osvoji nešto ako ne misli biti drugi

 

pa jasno. igra dubai.

meda igra roterdam i akapulko. treba da osvoji 60 poena vise od novaka na ta dva turnira da bi dosao na prvo mesto 28.02

Link to comment
2 minutes ago, Have_Fun said:

 

Slažem se s tobom ovde.

 

Ali me muči i jedno pitanje a to je:

 

Šta bi se desilo da su oni prihvatili papirologiju koju je Novak dostavio, sve bude OK, a onda neko provali problem sa ID testova i prijave ga, pa počnu da češljaju tu?

 

U tom slučaju bi ga opet najurili iz Australije jer je očito lažirao test, a usput bi mogao da popije i tvorza kao neki drugi koji su to isto uradili (falsifikovali vakcinsciju, testove itd).

 

Tako da, slažem se da su ga zajebali zbog politike, ali i da se sve radilo po pravdi, zakonu i istini, Novak opet ne bi video AO zbog falsifikovanja rezultata, i verovatno bi upao u još veći problem.

 

Ma, hajde, molim te. Prvo, to sa falsifikovanjem testova uopste nije dokazano, koliko god se ljudi ovde upinjali da besomucnim ponavljanjem odavno sazvakanih i objasnjenih stvari "dokazu" da jeste. Malo vam je promakla informacija koja se pojavila unutra sudskih dokumenata kao deo obrazlozenja za odluku da bude izbacen iz Australije da su Novaku dole merena antitela i da je potvrdjeno da ih ima i da je prelezao virus. Drugo, da australijskim vlastima nije bio potreban rezervni razlog da ga izbace nakon sto su popushili na sudu niko ne bi postavljao nikakva pitanja ni oko jednog dokumenta koje je prilozio. Trece, obrazlozenje zasto je proteran iz Australije je savrseno jasno i dostupno na internetu, stoga nema potrebe spekulisati o tome sta je bio motiv australijskih vlasti da pokrenu ovu harangu protiv Djokovica i kakvim se sve kriminalnim radnjama bavio li nije bavio. Da te podsetim, obrazlozenje je da je proteran da ne bi samom svojom pojavom inicirao antivaksersko raspolozenje u Australiji.

 

Ja nisam strucan za tako velike stvari kao sto su pravda, istina i zakoni, ima ovde nesumnjivih filozofskih autoriteta koji su apsolvirali te oblasti, ono sto znam je da teniske turnire treba da resavaju teniseri dole na terenu a ne politicari i linc rulje na drustvenim mrezama. A za ovdasnji forum i njegove moralne standarde nagrada ce doci vec u aprilu i zvace se Vucic Aleksandar. Svakom po zasluzi.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Ne bi niko provalio problemtm sa ID testova jer te testove niko nikada ne bi video. Problemtm je provaljen, i to treba ponavljati u beskraj, zbog toga što je australijski sud stavio novakove privatne medicinske, vizne i putne podatke na slobodno raspolaganje čitavom čovečanstvu. To je ubedljivo najveći wtf momenat u celom ovom cirkusu sa njegovom deportacijom.

 

Da je Novak normalno ušao i da nije morao da sudu dostavlja svoje testove, ne bi bilo ni problema. A problemtm je za sada još uvek više teorija zavere sa tvitera nego što je stvarno problem.

 

svakako, desava se, usla voda u kabl od baze

 

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

lazirao test 26.12 a 18.12 se ponasao kao da je pozitivan. zasto onda nije test laziran odmah? cemu cekanje 8 dana?


Ne znam tacno vreme kada je lazirao test.
Ne mora znaciti da je 26.12. lazirao test.
Moguce da je samo editovao ID nekog testa, pa ispalo da je 26.12.
On je mogao da uzme svoj stari test, kad je prvi put bio COVID + i da na njemu promeni datume i IDeve.. pa to je bar lako, znam ljude koji u paintu to urade.
I onda kad skeniras ovaj nas QR code, on ti samo pokaze da li je Validan test ili ne, na njemu nemas nikakve druge podatke, nemas podatak o datumu kad je uradjen test, ne vidi se na skenu.

Zasto Novak nije izvukao onaj EU sertifikat i taj poslao? Na tom EU sertifikatu, kad se skenira, pisu svi podaci, od imena, datuma, IDa itd.. na ovom nasem ti pise samo da je validan, ne vidis na skenu da li je datum istinit a na papiru ti mozes staviti koji god hoces datum.

Trazili su mu dokaz o vakcinaciji ili da je prelezao virus u poslednjih 6 meseci, a on je to podvalio.

Poenta je, da je Novak (koliko god ga ja gotivio) lagao i na neki nacin dobio ono sto je zasluzio.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Treba uzeti u obzir ono što je harper već pisao, da je kojim slučajem Novak pravilno nasađen, manje svojeglav itd. verovatno ne bi bio u stanju da izvuče neke silne epske preokrete protiv dvojice najboljih tenisera u istoriji. Svojeglavost i prkos su mu doneli dosta GSova, ali i oduzeli poneki, recimo ovaj.

 

I to je tačno. Sa normalnom glavom možda ne bi jedan jedini GS osvojio nego bi ostao još jedan neostvaren talenat koji u četvrtom setu više ne može da diše.

 

Da je savršen imao bi 33 GS u ovom trenutku, ali nije i bolje je što nije.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ne znam zbog cega bi taj broj nedelja na prvom mestu bio neki bitan faktor za Novaka u nastavku karijere. Kapiram da su GS titule jedina stvar koja mu je u fokusu.

 

Ja se isto pitam, i jedino mi pada na pamet lakši žreb na slemovima. A broj nedelja na listi, ne vidim kako može bilo koji aktivni teniser da ga prestigne, ukljucujuci Nextgen.

Link to comment
Just now, Have_Fun said:


Ne znam tacno vreme kada je lazirao test.
Ne mora znaciti da je 26.12. lazirao test.
Moguce da je samo editovao ID nekog testa, pa ispalo da je 26.12.
On je mogao da uzme svoj stari test, kad je prvi put bio COVID + i da na njemu promeni datume i IDeve.. pa to je bar lako, znam ljude koji u paintu to urade.
I onda kad skeniras ovaj nas QR code, on ti samo pokaze da li je Validan test ili ne, na njemu nemas nikakve druge podatke, nemas podatak o datumu kad je uradjen test, ne vidi se na skenu.

Zasto Novak nije izvukao onaj EU sertifikat i taj poslao? Na tom EU sertifikatu, kad se skenira, pisu svi podaci, od imena, datuma, IDa itd.. na ovom nasem ti pise samo da je validan, ne vidis na skenu da li je datum istinit a na papiru ti mozes staviti koji god hoces datum.

Trazili su mu dokaz o vakcinaciji ili da je prelezao virus u poslednjih 6 meseci, a on je to podvalio.

Poenta je, da je Novak (koliko god ga ja gotivio) lagao i na neki nacin dobio ono sto je zasluzio.

 

i onda na starom testu promeni ID tako da pada na 26.12? novak je pre intervjua sa lekipom vec morao da ima u glavi plan da ce lazirati test nekad kasnije, pa je glumio distancu i nosenje maske. 

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Pa ne znam sta tu bogovi mogu jos da urade, vidim da je RG skratio rok na 4 meseca za prelezan virus. 

 

Mogu da mu se umilostive sledeće sezone. Možda već ove sezone bude mogao da igra W i USO. Nije mu vreme još iscurelo.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Ma, hajde, molim te. Prvo, to sa falsifikovanjem testova uopste nije dokazano, koliko god se ljudi ovde upinjali da besomucnim ponavljanjem odavno sazvakanih i objasnjenih stvari "dokazu" da jeste. Malo vam je promakla informacija koja se pojavila unutra sudskih dokumenata kao deo obrazlozenja za odluku da bude izbacen iz Australije da su Novaku dole merena antitela i da je potvrdjeno da ih ima i da je prelezao virus. Drugo, da australijskim vlastima nije bio potreban rezervni razlog da ga izbace nakon sto su popushili na sudu niko ne bi postavljao nikakva pitanja ni oko jednog dokumenta koje je prilozio. Trece, obrazlozenje zasto je proteran iz Australije je savrseno jasno i dostupno na internetu, stoga nema potrebe spekulisati o tome sta je bio motiv australijskih vlasti da pokrenu ovu harangu protiv Djokovica i kakvim se sve kriminalnim radnjama bavio li nije bavio. Da te podsetim, obrazlozenje je da je proteran da ne bi samom svojom pojavom inicirao antivaksersko raspolozenje u Australiji.

 

Ja nisam strucan za tako velike stvari kao sto su pravda, istina i zakoni, ima ovde nesumnjivih filozofskih autoriteta koji su apsolvirali te oblasti, ono sto znam je da teniske turnire treba da resavaju teniseri dole na terenu a ne politicari i linc rulje na drustvenim mrezama. A za ovdasnji forum i njegove moralne standarde nagrada ce doci vec u aprilu i zvace se Vucic Aleksandar. Svakom po zasluzi.



Opet ti kazem.. kontam ja sta ti pricas.. da su izbori, politika, itd itd

Ali provaj i ti da razumes.
Da je sve radjeno po zakonu, pravdi, istini itd, Novak bi opet bio proteran jer je lazirao test.

Zasto nije predao EU sertifikat, koji kad skeniras izbaci ti sve podatke koje ne mozes tek tako editovati?
Zasto je predao samo nas sertifikat, koji kad skeniras mobilnim telefonom, on ti gotovo nista ne govori? Ti na papiru mozes staviti koje god hoces podatke.

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Mada ja nešto nisam siguran da će igrati Roterdam

i ja sumnjam da ce meda igrati tamo. ipak je ovo veliki udarac i velika propustena sansa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...