Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

crni Novace, na stranu exGOATizam ali treba biti poprilican debil pa umesto krivotvorenja potvrde o vakcinisanju uz pomoc aleka i brndze muvati sa bazom i testovima pozitivizma

  • +1 7
Link to comment

Nadalova pobjeda je najbolja stvar koja se mogla desiti Novaku. Sada im sve uslove da jasno progleda i ucini sto treba da ucestvuje na narednim slemovima ove godine.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Naravno da mu nije prijatno da ovo gleda ali nije on sam sebe oterao sa turnira iz Australije vec ga je oterao politicar koji je preko njegovih ledja naumio da dobije jeftine politcke poene pre izbora. On je hteo da igra, ispunio je sve sto se od njega trazilo da bi mogao da igra, sve ostalo nije bilo pod njegovom kontrolom. Ali, dzabe je to pricati u drustvu za koje je kosmicka pravda da se teniski turniri ne odlucuju na terenu medju igracima vec u politickim kabinetima na osnovu procena cuvenih fokus grupa.

 

Slažem se s tobom ovde.

 

Ali me muči i jedno pitanje a to je:

 

Šta bi se desilo da su oni prihvatili papirologiju koju je Novak dostavio, sve bude OK, a onda neko provali problem sa ID testova i prijave ga, pa počnu da češljaju tu?

 

U tom slučaju bi ga opet najurili iz Australije jer je očito lažirao test, a usput bi mogao da popije i tvorza kao neki drugi koji su to isto uradili (falsifikovali vakcinsciju, testove itd).

 

Tako da, slažem se da su ga zajebali zbog politike, ali i da se sve radilo po pravdi, zakonu i istini, Novak opet ne bi video AO zbog falsifikovanja rezultata, i verovatno bi upao u još veći problem.

Link to comment
10 minutes ago, Tsai said:

 

ajde baci tu racunicu ovde da vidimo

 

ako meda osvoji roterdam onda bi 21.02 imao 50 poena vise.

7.2 se skida novaku 140, a medi 500 za atp cup 2021

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Meni je ovo interesantno samo sa njegovog aspekta, jebo nase navijacke strasti i palamudjenja - jbt, zacrtao si javno (ne zavijeno ko picka Nadal) da ces da oboris sve rekorde i onda kad ti prakticno niko ne stoji na putu, sve useres zbog jedne jebene vakcine.

Realno, jos uvek ima sanse da postane ne najbolji teniser, vec najbolji sportista svih vremena, na njemu je.

 

Ili zbog rutinske operacije lakta.

 

Cenim da će mu bogovi podariti i treću šansu da ipak dođe do 25 slemova i ko zna kojih još rekorda, pa da vidimo šta će da smisli da i nju upropasti.

  • Haha 1
Link to comment

Ne znam zbog cega bi taj broj nedelja na prvom mestu bio neki bitan faktor za Novaka u nastavku karijere. Kapiram da su GS titule jedina stvar koja mu je u fokusu.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Have_Fun said:

U tom slučaju bi ga opet najurili iz Australije jer je očito lažirao test, a usput bi mogao da popije i tvorza kao neki drugi koji su to isto uradili (falsifikovali vakcinsciju, testove itd).

 

lazirao test 26.12 a 18.12 se ponasao kao da je pozitivan. zasto onda nije test laziran odmah? cemu cekanje 8 dana?

Link to comment
14 minutes ago, harper said:

 

Naravno da mu nije prijatno da ovo gleda ali nije on sam sebe oterao sa turnira iz Australije vec ga je oterao politicar koji je preko njegovih ledja naumio da dobije jeftine politicke poene pre izbora. On je hteo da igra, ispunio je sve sto se od njega trazilo da bi mogao da igra, sve ostalo nije bilo pod njegovom kontrolom.



Ok, slažem se sa tim. Samo sam ja mislio za nadalje. 

 

 

Edited by Mos
Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Ili zbog rutinske operacije lakta.

 

Cenim da će mu bogovi podariti i treću šansu da ipak dođe do 25 slemova i ko zna kojih još rekorda, pa da vidimo šta će da smisli da i nju upropasti.

 

Treba uzeti u obzir ono što je harper već pisao, da je kojim slučajem Novak pravilno nasađen, manje svojeglav itd. verovatno ne bi bio u stanju da izvuče neke silne epske preokrete protiv dvojice najboljih tenisera u istoriji. Svojeglavost i prkos su mu doneli dosta GSova, ali i oduzeli poneki, recimo ovaj.

Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

 

ako meda osvoji roterdam onda bi 21.02 imao 50 poena vise.

7.2 se skida novaku 140, a medi 500 za atp cup 2021

Gubi Novak i 500 Dubaia

Link to comment
7 minutes ago, Have_Fun said:

 

Šta bi se desilo da su oni prihvatili papirologiju koju je Novak dostavio, sve bude OK, a onda neko provali problem sa ID testova i prijave ga, pa počnu da češljaju tu?

 

Ne bi niko provalio problemtm sa ID testova jer te testove niko nikada ne bi video. Problemtm je provaljen, i to treba ponavljati u beskraj, zbog toga što je australijski sud stavio novakove privatne medicinske, vizne i putne podatke na slobodno raspolaganje čitavom čovečanstvu. To je ubedljivo najveći wtf momenat u celom ovom cirkusu sa njegovom deportacijom.

 

Da je Novak normalno ušao i da nije morao da sudu dostavlja svoje testove, ne bi bilo ni problema. A problemtm je za sada još uvek više teorija zavere sa tvitera nego što je stvarno problem.

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...