Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, Meazza said:

Pratio sam ovu temu i prizeljkivao da osvoji Rus, zbog anglo rasisticke seljacke publike. Nije mi drago ni sto ima vise GS od Djokovica, ali jeste sto ima vise od Federera koji vise nema kejs za goata posto je mala verovatnoca da ce osvojiti jos jedan. Plus mi je drago zbog nasih rasista koji ga nazivaju prljavim ciganinom i mrze ga na isti nacin i istom zestinom kao sto zapadnjaci mrze Djokovica.

 

pa to, federer je ovim gotov skroz. cao zdravo. nece uzeti vimbldon u 42. godini :lolol:

sad je opet sve na novaku

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

pa to, federer je ovim gotov skroz. cao zdravo. nece uzeti vimbldon u 42. godini :lolol:

sad je opet sve na novaku

 

Pa to, zar to nije dobra vest? :D  Jedan rival manje u toj trci. Plus schadenfreude zbog svih onih Federer fanboyeva koji pate diljem interneta. Da vidimo na koji nacin ce sad da iskrive narativ. :lolol:

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

 

pa to, federer je ovim gotov skroz. cao zdravo. nece uzeti vimbldon u 42. godini :lolol:

sad je opet sve na novaku

 

A bukvalno smo se upravo opekli na tvrdnjama da matori Nadal ne može da prebacuje loptu 5 sati ;)

 

Zato dok ne vidim ove koze da igraju golf rekreativno za vreme GS-ova, ništa ne prognoziram

  • +1 2
Link to comment
Just now, gone fishing said:

novax bi trebao da pošalje tortu rafavaxu što mu je sačuvao prvo mesto, verovatno do početka aprila :happy:

 

ajde baci tu racunicu ovde da vidimo

Link to comment
18 minutes ago, Mos said:

Agreed. Ako mu je super ovo da gleda posle svega sto je postigao da bude najbolji, bujrum.

 

Naravno da mu nije prijatno da ovo gleda ali nije on sam sebe oterao sa turnira iz Australije vec ga je oterao politicar koji je preko njegovih ledja naumio da dobije jeftine politicke poene pre izbora. On je hteo da igra, ispunio je sve sto se od njega trazilo da bi mogao da igra, sve ostalo nije bilo pod njegovom kontrolom. Ali, dzabe je to pricati u drustvu za koje je kosmicka pravda da se teniski turniri ne odlucuju na terenu medju igracima vec u politickim kabinetima na osnovu procena cuvenih fokus grupa.

Edited by harper
  • +1 3
  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment

Ako Novak ne bude igrao Dubai i Roterdam, imaće 8935, a ako Medvedev bude igrao samo jedan od ta dva i osvoji imaće 9015

Ako novak osvoji jedan od ta dva imaće 80 bodova više

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

Meda je najveći samoubica Australian Opena a Novak najveći samoubica tenisa kao sporta.

Meni je ovo interesantno samo sa njegovog aspekta, jebo nase navijacke strasti i palamudjenja - jbt, zacrtao si javno (ne zavijeno ko picka Nadal) da ces da oboris sve rekorde i onda kad ti prakticno niko ne stoji na putu, sve useres zbog jedne jebene vakcine.

Realno, jos uvek ima sanse da postane ne najbolji teniser, vec najbolji sportista svih vremena, na njemu je.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

Čekamo Novakovu izjavu, kontam da će i čestitati Rafou.

 

Zašto mislite da će se Novak tek sad oglašavati? Kao ne bi bilo korektno dok je turnir još u toku, prema organizatorima koji su se sjajno poneli prema njemu? Ili prema kolegama igračima koji su se utrkivali ko će da mu pruži neki vid podrške?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...