Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 hours ago, harper said:

Dobro je, Seselj. Zamalo smo izbegli cuveni "Hitler" metak. Valjda ga jos samo sa Hitlerom nismo uporedili ali ima vremena, ovde se ionako histerija nece smanjivati kako vreme bude odmicalo.


I ti si iz svega ukapirao da ja poredim Novaka sa Šešeljem?  Ili da izjednačavam njihove stavove? :isuse:
Nisam ih poredio, još manje izjednačavao. Setio sam se ranijeg iskustva gde se "doslednost u stavovima" smatrala vrlinom.
Ne znam kako to u nekom društvu "doslednost u stavovima" postaje vrlina, a "menjanje stavova" (podrazumevam na bolje) se smatra kukavičlukom, slabošću.

 

2 hours ago, harper said:

Da pitam vas pravoverne vakci-zilote nesto sto mi deluje kao logicno pitanje. Ako su "antivakseri" teroristi, zlikovci i potencijalne masovne ubice zasto vakcinacija nigde nije obavezna?


Bez povoda si bezobrazan. Vređaš i imputiraš.
"Zašto nije vakcinacija obavezna" znam koliko i seljak ispred zadruge, i to mišljenje sam ipak podelio na nekom od korona topika kada je ZliGli pitao isto pitanje.
To pitanje nije za ovaj topik, ovde je valjda o tenisu (uključujući i pitanje hoće li uopšte biti tenisa za Novaka u ovakvom svetu)

Link to comment



 

Koji su to turniri? Koliko ja vidim svaki drugi dan se menjaju informacije o tome šta su preduslovi za igranje turnira. Ne deluje kao dobar način za pripremanje trunira situacija u kojoj ne zna ni da li će moći da igra. Dok prođe pandemija mogao bi da izgubi gomilu bodova i dobija teže protivnike u uvodnim mečevima.



Pa ne izgleda nikako dobro cela situacija ali posto ne zeli vakcinu ni po koju cenu, ostaje mu ili da se preventivno penzionise ili da se nada kraju epidemije/popustanju mera i da pokusa da odigra jos koju godinu i to samo jace turnire, ATP lista vise nije bitna.


Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
22 minutes ago, Zli Gli said:


 

 


Pa ne izgleda nikako dobro cela situacija ali posto ne zeli vakcinu ni po koju cenu, ostaje mu ili da se preventivno penzionise ili da se nada kraju epidemije/popustanju mera i da pokusa da odigra jos koju godinu i to samo jace turnire, ATP lista vise nije bitna.


Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

 

Pretpostavljam da misliš da nije bitna s obzirom da je oborio rekord broj nedelja na prvom mestu liste. Za osvajanje Grend slema je pozicija na ATP listi itekako bitna jer nije isto da li će igrati sa boljim igračima u četvrtfinalu ili u drugom kolu. Posebno u ovoj fazi karijere.

 

Link to comment

Čak i kada bi hteo da se vakciniše, koliko mu treba da kompletira tri doze? Trebalo bi da prva može tri meseca posle negativnog testa, dakle krajem marta. Pa onda druga doza polovinom aprila, pa nekako da uglavi buster pre RG.

Link to comment
29 minutes ago, Redoran said:

Čak i kada bi hteo da se vakciniše, koliko mu treba da kompletira tri doze? Trebalo bi da prva može tri meseca posle negativnog testa, dakle krajem marta. Pa onda druga doza polovinom aprila, pa nekako da uglavi buster pre RG.

 

J&J je jedna doza, za nedelju dana finito

Link to comment
 
Pretpostavljam da misliš da nije bitna s obzirom da je oborio rekord broj nedelja na prvom mestu liste. Za osvajanje Grend slema je pozicija na ATP listi itekako bitna jer nije isto da li će igrati sa boljim igračima u četvrtfinalu ili u drugom kolu. Posebno u ovoj fazi karijere.
 
Stoji ali nekako mislim da je i u ovim godinama toliko bolji od svih ostalih da je skoro svejedno da li ce na zrebu biti prvi ili deveti nosilac.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Strucnjak said:

Lekcija br. 1 Australian Opena:

Vakcinisite se!

Nek radi sta hoce, prosetao bi se kroz ovaj turnir, njegov zivot, njegovi prioriteti.

  • +1 5
Link to comment

Pratio sam ovu temu i prizeljkivao da osvoji Rus, zbog anglo rasisticke seljacke publike i rasistickih seljackih politicara i medija australijskih. Nije mi drago ni sto ima vise GS od Djokovica, ali jeste sto ima vise od Federera koji vise nema kejs za goata posto je mala verovatnoca da ce osvojiti jos jedan. Plus mi je drago zbog nasih rasista koji ga nazivaju prljavim ciganinom i mrze ga na isti nacin i istom zestinom kao sto zapadnjaci mrze Djokovica.

Edited by Meazza
  • +1 3
Link to comment

Ovo si mogao biti ti.

 

Ali ti si izabrao da se glupiraš na najosnovnijim stvarima i gineš na brdima na kojima niko normalan ginuo ne bi.

 

I zato nisi ti, nego je on.

 

Postao si bog tenisa i budala tenisa u paketu. Ko zna zašto je to dobro.

  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...