Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Realno nema govora o ugroženoj karijeri ako je zaradio preko 100 miliona dolara i osvojio skoro 90 turnira, može sutra da se penzioniše ili pauzira sezonu ili šta god mu padne na pamet (naravno nadam se da će biti pametniji :P)

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, boldrock said:

Znam harpere.

 

Mišljenja sam da je uticaj Četojevića i ostalih (još gorih) tipova itekako povezan sa Đokovićevom karijerom. Donelo mu je samopouzdanje u iscrpljujućim duelima sa Nadalom, ali i ovakve izlete. Između ostalog dovelo je i do ove situacije koja mu ugrožava karijeru profesionalnog sportiste...što je valjda tema topika.

 

 

 

Situacija sa kupovinom salabajzerske kompanije mu ni na koji nacin ne ugrozava karijeru, jos manje mu ugrozava karijeru lik i delo vacarosa koji su mu prodali rog za svecu. Ugrozava mu finansije i ugled medju ono malo ljudi koji bi uopste culi da je to uradio da nije bilo ovih histericnih pokusaja politicki korektnih magaraca da od njega naprave najveceg svetskog kriminalca. Sve to ima veze sa njegovim privatnim zivotom ali sa njegovim tenisom nema nikakve veze.

 

Nije stvar u tome sta se pise na ovom topiku, stvar je u tome kako se pise. Nekada davno smo se teskom mukom izborili za to da se ovaj topik odvoji od grupe trajno unesrecenih jadnika koji ga mrze kao psa jos od dana kad je postalo jasno da ce biti izuzetno uspesan sportista i napraviti vrhunsku karijeru, istovremeno se folirajuci da sve to njih zapravo ne zanima jer su u pitanju europejci-intelektualci visoke LDP-LSV klase ali cisto da se upisu. Tako je nastao bogati i poseceni topik o cetniku sa reketom koji je pre ovog skandala sa Novakovim odlaskom u Australiju imao skoro trostruko vise strana nego ovaj fan topik. Bilo bi lepo da se postuje taj precutni sporazum. Za ljude koji nisu sposobni da sagledaju sve bitne aspekte Djokoviceve licnosti, od kojih su neke izuzetno pozitivne a neke ga ucinile planetarnom sportskom senzacijom, vec samo i iskljucivo na ono sto je negativno kod njega, sasvim je adekvatno da imaju svoj mali klub dole na deponiji gde ce jedni drugima da cestitaju na tome koliko su oni sami savrseni tako sto ce da cipelare glupost, naivnost ili nezrelost coveka koji im nista nazao nije ucinio. Osim, naravno, sto je krenuo iz Srbije i dokazao suprotno od onoga sto ti jadnici misle, da je savrseno moguce biti neko i nesto u svetskim razmerama bez podrske drzave, bez stranacke afilijacije, bez zavlacenja ruku u budzet do laktova, bez busanja u ideoloske grudi, patriotske ili anti-patriotske, bez glancanja sopstvenog ega kao jedinog argumenta da se nesto postiglo u zivotu, bez bogatih i uticajnih roditelja i slicnih precica.

 

Meni je ta patoloska mrznja prema uspesnom Djokovicu fascinatna ali ne i neobjasnjiva, znam gde zivim. Ovo je zemlja gde roditelji deci ne ostavljaju u amanet samo novac, imanje, veze, poznanstva i pedigre, vec i sudske sporove s komsijom oko medje, visegeneracijske razmirice i sumanute mrznje oko nebitnih stvari, srbijansku palanacku verziju tall-poppy sindroma, nesposobnost "Viktora" i "Ana-Marije" da razumeju da svaki put kad pomenu "Mileta" i "Slavicu" zapravo dokazuju da od njih nisu odmakli nimalo i da su isti kurac na biciklu kao i ono cemu se podsmevaju, celu tu malogradjansku "ce te tuzim" i "ti ce mi kazes" kulturu koja misli da ako opanke nazove giljama to ce sakriti njen opancarski mentalitet. Ono sto oni ne shvataju je da je Novak u tom smislu nedodirljiv jer se iscupao iz toga svojom sposobnoscu da mnogo dobro zamahuje reketom. Zato je njemu Monako a nama Vucic, pa ti vidi ko je bolje prosao.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Budja said:

Gle ko se javlja. Pravi lesinar.

 

image.png.3e7edda087d78de00272c8bf1fad7de5.png

 

Twitter inkvizicija.. Svi pacijenti se sjatili u tom tredu i guraju pricu da se kenseluje Zverev i naravno opet bez ikakvih dokaza.

 

Bolest ljudi ja vam kazem :fantom:

 

Link to comment
15 hours ago, Time Crisis said:

Realno nema govora o ugroženoj karijeri ako je zaradio preko 100 miliona dolara i osvojio skoro 90 turnira, može sutra da se penzioniše ili pauzira sezonu ili šta god mu padne na pamet (naravno nadam se da će biti pametniji :P)

 

Ugrožena jer je svakako planirao da igra još dve godine na najvišem nivou, imao određene ciljeve, a kako stoje stvari propustio je jedan slem, moguće da će propustiti USO i još par mastersa (npr. Pariz, osim ako se ne "zarazi" opet). U Ameriku ne može da sleti nevakcinisan.

Link to comment
5 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

Ja sam na forumu od 2004, nikad nije bila ovakva hajka u kratkom vremenu, a imali smo i Milosevica, Vucica, pitajkurac kakve sve afere. 

 

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Ja sam na forumu od 2004, nikad nije bila ovakva hajka u kratkom vremenu, a imali smo i Milosevica, Vucica, pitajkurac kakve sve afere. 

tema je o djokovicu pa se o njemu i pise. ne posotje protesti protiv gradnje porodice djokovic, ljudi sa forumima su bili na protestima protiv savamale i idu redovno na proteste protiv vlasti. niko nije krenuo od novaka kako si rekao nego je urpavo suprotno, porodicu djokovic niko ne dira, a ljudi se bune stalno protiv drugih gradjevinskih poduhvata. 

  • +1 5
  • Hvala 3
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

tema je o djokovicu pa se o njemu i pise. ne posotje protesti protiv gradnje porodice djokovic, ljudi sa forumima su bili na protestima protiv savamale i idu redovno na proteste protiv vlasti. niko nije krenuo od novaka kako si rekao nego je urpavo suprotno, porodicu djokovic niko ne dira, a ljudi se bune stalno protiv drugih gradjevinskih poduhvata. 

Nema jednu, nego tri teme o Djokovicu, pa se jos preliva gde stigne, upao sam u frku, frizider ne smem da otvorim. Ljudi su maksimalno angazovani na sve tri teme, bunari se po nasim, stranim medijima, svaki tviter sa neta je prenet ovde, bukvalno smo ko onaj debeli iz Monti Pajtona, samo sto ne prsnemo. 

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Nema jednu, nego tri teme o Djokovicu, pa se jos preliva gde stigne, upao sam u frku, frizider ne smem da otvorim. Ljudi su maksimalno angazovani na sve tri teme, bunari se po nasim, stranim medijima, svaki tviter sa neta je prenet ovde, bukvalno smo ko onaj debeli iz Monti Pajtona, samo sto ne prsnemo. 

pa tako je i u stranim medijima, evo bio je i tema poslednjeg SNL-a. ja sam 7 dana samo tu pricu pratio dok mi se zivot nije smucio, dodje mi da odem na zabljak i zabodem mu vakcinu na kvarno, pa neka me posle hapse i prebijaju, samo da nolo umze 21. slem. 

  • Haha 2
Link to comment

I kad smo vec kod prdjenja u prazno bez ikakvih dokaza.

 

Sta kazete, kako nas je Novak spasio od Rio Tinta. Onoliki protesti po Srbiji i kita, dovoljno je bilo da njihov clan upravnog odbora otpili Djokovica iz Australije i cao Rio Tinto, kopaj litijum negde drugo. A ni hvala coveku da kazete. Pu, bando bezobrazna.:laugh:

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

I kad smo vec kod prdjenja u prazno bez ikakvih dokaza.

 

Sta kazete, kako nas je Novak spasio od Rio Tinta. Onoliki protesti po Srbiji i kita, dovoljno je bilo da njihov clan upravnog odbora otpili Djokovica iz Australije i cao Rio Tinto, kopaj litijum negde drugo. A ni hvala coveku da kazete. Pu, bando bezobrazna.:laugh:

 

hoces da kazes kako je djokovic uspeo da izboksuje da ne eksploatisemo naftu 21. veka i zauvek ostanemo siromasni :fantom:

  • -1 1
Link to comment

Topik je zasran.

Sve ovo je moglo da bude na onoj raspaloj temi ali je poznata stvar da Ispravni superiorni gradjanin najvoli ovde da otvara oci slepim vernicima :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...