Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

 
Ako Nadal uzme AO onda se Novak vakciniše garant! Takmičar je to ogroman, zaboraviće na vakcinu i da ju je primio samo da bude bolji od njega.
Da navijamo da Nadal uzme AO? :naughty: Mada teško pored živog Medvedeva ...
Garantovano, ulazi 31 januara u bolnicu u Majorci i viče: dajte mi ono što je i on uzeo. WADA samo to i čeka :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 4
Link to comment

Ocete najveci fejl post decenije? Citam nase komentare nakon poraza od medvedeva na uso i :

 

On 13.9.2021. at 15:58, Tsai said:

Zasluzili su oziji da im priredi 21 tamo, rln

 

:lolol::ziga:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

 

Ako Nadal uzme AO onda se Novak vakciniše garant! Takmičar je to ogroman, zaboraviće na vakcinu i da ju je primio samo da bude bolji od njega.

Da navijamo da Nadal uzme AO? :naughty: Mada teško pored živog Medvedeva ...

to bi bilo najbolje za neki filmski scenario, prvo da nadal postane koza na ao, a onda da novax preotme tu titulu posle finala rg :happy:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
11 hours ago, mlatko said:

Garantovano, ulazi 31 januara u bolnicu u Majorci i viče: dajte mi ono što je i on uzeo. WADA samo to i čeka :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Nema teorijske sanse. Nakon sto sam video kakav trust mozgova stoji iza njegovih suludih pogleda na medicinu, da to nije samo tamo neki nadrilekar i random guru, i cinjenice da je toliko lud da u to ulaze i pare... On je negde izgradio citav koncept oko svega toga. To prevazilazi sujeverje i ideju da mu te budalastine pomazu da bude to sto jeste. Pre kao da se negde utripovao da je to sto jeste zbog citavog tog sistema njegovih verovanja - piramide, Tesla, kvantna medicini, Ostrog, trt-mrt. Nekim ljudima su sekte i praznoverja neophodni kao nekakav ram za sliku koji im omogucava da funkcionisu.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, maheem said:

Ja sam zaprepašćen koliko volite tenis. Meni je jedan Ibrin gol veći od celokupne teniske istorije.

Nego gde Nadal i Rođer idu na Ostrog?

Ma pazi kad ti Chandra lajkuje a nije pogledao jedno poluvreme, nit zna ko je Ibra :D 

  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, chandra said:

I cinjenice da je toliko lud da u to ulaze i pare... 

Ne verujem da je on tu nešto cIljano svesno uložio. Verovatnije je da su ga izvaćarili za novac, a njega dopisali u osnivače. Slično kao što je Elizabet Holms izvukla pare od investitora, tako su i od njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...