Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Sad priča neki ispred turnira, da su sve dokumentacije tajne jer se radi o medicinskim dokumentacijama.

Da ih je stiglo 26 i da je sve bilo anonimno.

Baš me zanima kako će granična policija da oceni validnost medicinske dokumentacije :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Nije,dokumentacija je tajna i po zakonu treba tako i da ostane.

Ako je imao reinfekciju to nije neka stvar da mora da se krije. Prošle godine je objavio da je pozitivan. Nadal je objavio. Ne vidim razlog da se to krije.

Link to comment
5 minutes ago, Jozef K. said:

Ako je imao reinfekciju to nije neka stvar da mora da se krije. Prošle godine je objavio da je pozitivan. Nadal je objavio. Ne vidim razlog da se to krije.

Pojma nemam osim ovo sto sam napisao,znam da je istina.Sad pojedini novinari traze da se i za ostale sa liste otkrije na  osnovu cega su dobili izuzece.Pakao.

Edited by Bogotac
Link to comment
1 hour ago, sasha said:

"Sin mi je u zarobljeništvu, ako ga ne puste za pola sata - skupićemo se NA ULICI" Srđan Đoković grmi zbog Novakovog pritvora

https://sport.blic.rs/tenis/sin-mi-je-u-zarobljenistvu-ako-ga-ne-puste-za-pola-sata-skupicemo-se-na-ulici-srdan/z1xf68f

 

Koliko je samo svet propao, ali gde god da se okrene čovek. A ja mislio da je Australija normalna zemlja. Za ovog našeg znam da ima svoje bubice blago rečeno

 

Ja sam mislio da je tabloidski izraz "grmi" rezervisan samo za one prostitutke koje pokazuju sise, dupeta i tako to. Zašto vređaju Novakovog oca?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...