Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, ToniAdams said:

jbt kad citam forumske mozgove skapiram da bi nolo bez problema mogao da se kandiduje za precednika, a odmah zatim ukine penzije i plate, i opet bi ga branilo, jer nolo

 

Kad bi ga sutra vratilo, do 3.4. bi stigao i lokalne izbore da dobije.

  • +1 1
Link to comment
 
Ti i dalje bas nista ne kontas jbt
:isuse:
Priznavanje novakovih bubica , falinki i epski fejlova ne znaci automatski i mrznja i odricanje
 
Sta je to sa svima vama, kad se spomene novak prasta mu se bukvalno sve? Zasto?
Ja primecujem drugacije, ne da mu se ne prasta nego 90% ljudi ovde odjednom navija da Nadal osvoji. Jezivo zaista.

Lik nece da se vakcinise, iskoristio tu neku rupu u pravilima, sve legalno, nastao mali zastoj zbog gluposti ili domace vlasti glume neko ludilo privremeno, kako god... ali kad je vec dobio tu dozvolu, sto da ne uzme i rekordni GS, nas je covek i dobar momak bez obzira na sve. Samo lud moze navijati za Nadala jebenog ogavnog.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

 

Ti i dalje bas nista ne kontas jbt

:isuse:

Priznavanje novakovih bubica , falinki i epski fejlova ne znaci automatski i mrznja i odricanje

 

Sta je to sa svima vama, kad se spomene novak prasta mu se bukvalno sve? Zasto?

Ja mu ne praštam ništa, covek je dijabola za primer, čim ostavi reket... Samo mi je muka od granica, graničnih policija, različitih pravila, menjanja odluka zbog 3% na narednim izborima...

 

Meni se ovo namestilo za rant spram twittera i političara u razvijenim demokratijama... Novak mi je samo povod za rant... :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Neka skokne do Papa Nove Gvineje i primi JNJ vakcinu. Za.7.dana legalno ulazi u AU.

Sumljiva potvrda da je prije par mjeseci imao reinfekciju se preispituje. Ako dokazu da je lazna slijedi zabrana ulaska u zemlju na 5 godina

Link to comment
1 minute ago, Moracikus said:

Neka skokne do Papa Nove Gvineje i primi JNJ vakcinu. Za.7.dana legalno ulazi u AU.

Sumljiva potvrda da je prije par mjeseci imao reinfekciju se preispituje. Ako dokazu da je lazna slijedi zabrana ulaska u zemlju na 5 godina

Da li je ovo potvrđeno da je doneo potvrdu o reinfekciji?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...