Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, dùda said:

Nema logike nikako.

Gore je u zemlju pustiti pozitivnog nego nevakcinisanog IMO

 

Pa nisu pustili pozitivnog. Ne bi mu dali da igra pozitivan. Svi rade pcr testove, aman

Link to comment
21 minutes ago, Mos said:

Bilo je jace od njega da kaze kako je dobio medical exemption, umesto da precuti i samo se pojavi tamo. Nastavio bi ovu igru kao do sada gde bi svi nagadjali da li jeste ili nije vakcinisan ali bi svakako olaksao sebi ovu celu zajebanciju. 

 

Ne moze dugo da se odrzava neizvesnost, jedina tenzija treba da je turnir. To sto su napisali u vezi izuzeca je isto idiotluk, da moze a ne mora da objasni svoj status. Ovde sada imamo grupe amatera svuda, na mrezama najvise a sve je inicirao drzavni funkcioner. Sve ostalo za Novaka vec svi znaju. Sad niko i ne misli o tenisu.

Edited by villiem
Link to comment

"Sin mi je u zarobljeništvu, ako ga ne puste za pola sata - skupićemo se NA ULICI" Srđan Đoković grmi zbog Novakovog pritvora

https://sport.blic.rs/tenis/sin-mi-je-u-zarobljenistvu-ako-ga-ne-puste-za-pola-sata-skupicemo-se-na-ulici-srdan/z1xf68f

 

Koliko je samo svet propao, ali gde god da se okrene čovek. A ja mislio da je Australija normalna zemlja. Za ovog našeg znam da ima svoje bubice blago rečeno

  • Haha 6
Link to comment
1 minute ago, sasha said:

"Sin mi je u zarobljeništvu, ako ga ne puste za pola sata - skupićemo se NA ULICI" Srđan Đoković grmi zbog Novakovog pritvora

https://sport.blic.rs/tenis/sin-mi-je-u-zarobljenistvu-ako-ga-ne-puste-za-pola-sata-skupicemo-se-na-ulici-srdan/z1xf68f

 

Koliko je samo svet propao, ali gde god da se okrene čovek. A ja mislio da je Australija normalna zemlja. Za ovog našeg znam da ima svoje bubice blago rečeno

 

Di je, sta radi opozicija?

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

jbt kad citam forumske mozgove skapiram da bi nolo bez problema mogao da se kandiduje za precednika, a odmah zatim ukine penzije i plate, i opet bi ga branilo, jer nolo

Šta nam rade, esi vido! Rasizam da ne pominjem…

Link to comment

  

1 minute ago, aram said:

Šta nam rade, esi vido! Rasizam da ne pominjem…

 

idem sad odma na ulicu da zaustavim saobracaj!

Edited by ToniAdams
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Izvini [mention=102]Zli Gli[/mention] sto smo te rasisticki prozivali na temi o kovidu 

Za mene vam je oprosteno, ja sam nebitan lik ali za Novaka cete zazaliti kad ga puste i rutinski se popiski po konkurenciji i vama svima ovde sto i dalje drvite da se vakcinise i sirite mrznju. Nemoj samo da bude horda preletacevica kad krene da melje, ostanite svi dosledni do kraja u kontra navijanju...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Just now, Zli Gli said:


Za mene vam je oprosteno, ja sam nebitan lik ali za Novaka cete zazaliti kad ga puste i rutinski se popiski po konkurenciji i vama svima ovde sto i dalje drvite da se vakcinise i sirite mrznju. Nemoj samo da bude horda preletacevica kad krene da melje, ostanite svi dosledni do kraja u kontra navijanju...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Mi to za njegovo dobro.™

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:


Za mene vam je oprosteno, ja sam nebitan lik ali za Novaka cete zazaliti kad ga puste i rutinski se popiski po konkurenciji i vama svima ovde sto i dalje drvite da se vakcinise i sirite mrznju. Nemoj samo da bude horda preletacevica kad krene da melje, ostanite svi dosledni do kraja u kontra navijanju...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Ti i dalje bas nista ne kontas jbt

:isuse:

Priznavanje novakovih bubica , falinki i epski fejlova ne znaci automatski i mrznja i odricanje

 

Sta je to sa svima vama, kad se spomene novak prasta mu se bukvalno sve? Zasto?

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...