Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ljudi, preklinjem vas, nemojte posle onoliko postova u kojima smo se zaklinjali da nas neće tabloidi vozati kao mlade majmune, da sad prenosite svako moguće clickbait smeće koje se pojavi na društvenim mrežama ili vaskolikim portalima.

 

U Melburnu je sada gluvo doba noći. Ako Novak ima bilo kakav problem sa vizom, neće moći da ga reši dok ne počne radno vreme i ćate dođu na posao. A gde će i kako da čeka, to zavisi od aerodroma i imigracionih protokola, i ko zna čega još.

 

Pustite raznorazne Timese, Heralde i Telegrafe. To sve živi od vaše radoznalosti za sledećom senzacijom. Da li ćemo videti kako ga u lancima i narandžastom odelu sprovode u ekstradikcioni pritvor, da li ćemo ga videti kako ispred terminala urinira po australijskoj zastavi... ne treba da im se nameštamo na klikove, stvarno.

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Pa i pustice ga, 100%

Ubedjen sam

Pa i ja sam ubedjen, samo mislim da on ni ne treba da nastupa i treba sa ih otkači...

 

I treba da otpusti onog ko je spremao papire za vizu... :)

Link to comment

I zašto ne moze da koristi telefon? Koja je to glupost?

 

I svi članovi tima mogu da udju, samo on ne moze, ili ih ima još sa pogrešnom alikacijom?

  • +1 1
Link to comment

Moguće je da je već imao neku long term vizu, pa se ispostavilo da ista nije validna za medicinsko izuzeće i mora da se vadi druga. Propusti se dešavaju, nije to sa vizama baš jednostavna rabota.

  • +1 1
Link to comment

Ovo je spektakl

Quote

Dok je Novak još bio u vazduhu, granična policija Australije je uputila zahtev vlastima australijske države Viktorija da "sponzoriše", odnosno podrži vizu Novaka Đokovića, jer je država Viktorija partner organizacije Tenis Australija u organizaciji Australijan opena. Zvaničnici države Viktorije su zatim tražili da im granična policija pošalje takav zahtev u pisanoj formi, a kad je takav zahtev stigao - odbili su da "sponzorišu" vizu!

 

Granična policija je saslušavala Novaka je do 1.15 ujutru u kancelariji na aerodromu u Melburnu. Situacija je do te mere postala ozbiljna, da Novaku sada prete imigracioni pritvor i proterivanje u zemlju porekla.

Izvinavam se našoj mahali, ima ih još po svetu i sve su iste.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

I zašto ne moze da koristi telefon? Koja je to glupost?

 

I svi članovi tima mogu da udju, samo on ne moze, ili ih ima još sa pogrešnom alikacijom?

 

mislim da su svi clanovi tima uredno vakcinisani

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...