Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

7 minutes ago, Aleksandar88 said:

Jel kapirate vi da država i drljavi teniski turnir ne moraju da imaju ista pravila za ulazak/učestvovanje?

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 

Jasno.

Zato sam i pitala da li je nevakcinisanima zabranjen ulazak u Au.

Link to comment
Just now, napadaj said:

Koliko sam ja video, on nije dobro popunio formulare, odnosno nije zatražio vizu koju je trebalo da zatraži. Nema veze s politikom.

 

nek odleti do papue nove gvineje, pa proba sutra opet :fantom:

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Šta hoćeš da kažeš, da je on uradio sve kako treba, a oni ga drkaju jer, eto, narod im popizdeo na tviteru? 

On je podneo neke papore, oni su mu odobrili vizu, on to objavio...

 

Digla se kuka i motika po netu, oni rekli nema vize...

 

Da se nije trendovalo po mreži, ne bi bilo ničega...

 

To šta je on uradio ili nije uradio, u ovoj situaciji nije bitno, tj. bilo je bitno dok mu nisu dali vizu... Posle je samo njihova blamaza...

 

Inače, on se trebao vkcinisati ili reci zašto je dobio izuzeće, kad je već srao o tome kao sto sam i jutros rekao, ali ovakvo poništavanje vize je totalno idiotsko...

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

dali mu izuzece, digla se australijska kuka i motika po drustvenim mrezama da nije fer, da oni ne mogu nigde a njemu sve dozvoljeno. politicari se usrali i sad glume strogocu.

 

doduse, po navodima ovdasnjih medija, neko iz njegovog tima je tu nesto zamutio oko vize i izuzeca pa im je dao priliku da treniraju strogocu. pa sad traze brzinski novu vizu uz odgovarajucu papirologiju. kad se to resi, pustice ga. pa ce politicari da prde kako su ga tretirali kao i bilo kog drugog. sto, naravno, nije istina. bilo ko drugi bi dobio sut kartu bez mogucnosti da ponovo aplicira po brzom postupku. al eto, nesto se desava... predstava za raju.


a ovo bulaznjenje o maltretmanu je potpuno besmisleno. verovatno sedi negde u nekoj vip lozici, pije cedjenu cveklu sa spirulinom i gleda filmove dok ne stigne nova viza. najbolje da rizikuju tuzbu od coveka koji moze angazovati najkvalitetniji pravni tim na planeti.

 

i naravno da nevakcinisani ne mogu u australiju. i to nije nista neobicno. onoliki nashi vracani s raznih granica letos iz istih razloga. doduse, znam par slucajeva koje su vratili s grcke granice pa su za (ako nisam zaboravio) 30 evrica kupili potvrde od brace makedonaca i pustilo ih na sledecem prelazu.

 

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

oni su mu odobrili vizu, on to objavio...

 

Nikakvu vizu Đoković nije spominjao.

 

 

Edited by vememah
Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

On je podneo neke papore, oni su mu odobrili vizu, on to objavio...

 

Digla se kuka i motika po netu, oni rekli nema vize...

 

Da se nije trendovalo po mreži, ne bi bilo ničega...

 

To šta je on uradio ili nije uradio, u ovoj situaciji nije bitno, tj. bilo je bitno dok mu nisu dali vizu... Posle je samo njihova blamaza...

 

Inače, on se trebao vkcinisati ili reci zašto je dobio izuzeće, kad je već srao o tome kao sto sam i jutros rekao, ali ovakvo poništavanje vize je totalno idiotsko...

 

Možda ja negde grešim ali koliko sam ja skontao:

 

- on je dobio mogućnost da učestvuje na turniru, to je objavio. A ne da je dobio vizu?

- ovi kažu da je podneo zahteve za pogrešnu vizu, tj da ta koju je dobio ne omogućuje ulazak u temlju pod tim nekim okolnostima.

 

 

8 minutes ago, Arkadija said:

Možda da se nije slikao onako slavodobitno pored kofera, prilikom polaska, možda ne bi bilo ovako strašno.

 

A tek mi je to jadno. Mesec dana ceo svet o tome priča, i onda on provuče kroz jbni post na fb dve reči ... exemption permission .,, i to je to, nema cojones ni da adresira problem kako valja. Al kad ode na Bosanske piramide, tu dobijemo full report.

Edited by Mil@n
  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

Spomenula tačno 11 tenisera? Pošto se spekulisalo da su i neki članovi timova tražili izuzeća.

Prvo je bilo dosta,posle je receno da je od 26 zahteva nekoliko odobreno,cifra je 12 tenisera i teniserki medju kojima i Novak.Ako oni lazu i ja onda lazem.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Možda ja negde grešim ali koliko sam ja skontao:

 

- on je dobio mogućnost da učestvuje na turniru, to je objavio. A ne da je dobio vizu?

- ovi kažu da je podneo zahteve za pogrešnu vizu, tj da ta koju je dobio ne omogućuje ulazak u temlju pod tim nekim okolnostima.

 

 

 

A tek mi je to jadno. Mesec dana ceo svet o tome priča, i onda on provuče kroz jbni post na fb dve reči ... exemption permission .,, i to je to, nema cojones ni da adresira problem kako valja. Al kad ode na Bosanske piramide, tu dobijemo full report.

U pravu si, nije dobio vizu, nego izuzeće, na osnovu koje ce dobiti pravo da udje u zemlju...

 

I sad, to izuzeće ne vazi, jer je promasio tip vize?

 

Ajde, da tako Srbija drka nekog  običmog Australijanca, usijali bi se telefoni u MUPu da se pusti...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...