Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

A što vi ljudi sad ovde seirite ?

 

Jel' zabranjen ulazak nevakcinisanima u au ? 

 

Ja sam među prvima koja ga je opljunula zbog gluposti ali ovo je bre najgore politikanstvo ako mu ne daju da uđe.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, dùda said:

A što vi ljudi sad ovde seirite ?

 

Jel' zabranjen ulazak nevakcinisanima u au ? 

 

Ja sam među prvima koja ga je opljunula zbog gluposti ali ovo je bre najgore politikanstvo ako mu ne daju da uđe.

Ne bre ,Dudo. Ovo je kasično ono , ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji. Nije to ova naša  mahala , pa da se ovacijama dočeka neko ko je zajebo sistem. 

Lično mislim da su ovo odigrali namerno, prihvatili neko medicinsko palamuđenje, , a onda  mu zveknuli rampu.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Ja sam među prvima koja ga je opljunula zbog gluposti ali ovo je bre najgore politikanstvo ako mu ne daju da uđe.

 

Oni bi sada malo i da budu cvrste ruke i da ne daju, ali malo i da budu demokrate i da postoje exemptioni i atraktivan turnir i malo twitter rulju da smire i sveeeee. Epic fail, sto kazu mladi, ko god da je sve ovo hendlovao.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Ne bre ,Dudo. Ovo je kasično ono , ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji. Nije to ova naša  mahala , pa da se ovacijama dočeka neko ko je zajebo sistem. 

Lično mislim da su ovo odigrali namerno, prihvatili neko medicinsko palamuđenje, , a onda  mu zveknuli rampu.

Pa ovo što rade je baš u tom duhu.

Edited by Milošica
  • +1 6
Link to comment
Quote

Novak Đoković nije dobio dozvolu za ulazak u Melburn, pošto su mu vlasti Viktorije odbile vizu uz navodno lošu dokumentaciju, koja se ne poklapa sa osobama koje su dobile medicinsko izuzeće.

Nakon višesatnog ispitivanja u prostorijama Imigracionog odeljenja, gde je od Novaka zatraženo da pruži dokumentaciju i dokaze na osnovu kojih je dobio medicinsko izuzeće, Novak Đoković je poslat u pritvor, gde se trenutno nalazi, saznaje Telegraf.

Kako naš portal saznaje, najboljeg tenisera sveta tretiraju poput kriminalca i ima skandalozan tretman. Drže u jednoj prostoriji u pritvoru, čuvaju dva policajca, zabranili su mu mobilni telefon i kontakt sa bilo kim iz njegovog tima.

Ovo je i ranije bio slučaj u sličnim situacijama sa osobama koje su pokušale da uđu u Melburn, a nisu vakcinisane. Ostaje da se vidi kako će se situacija završiti i da li će Đoković biti vraćen avionom nazad, kao što je to pre njegovog dolaska najavljivao i premijer Australije, ili će mu na kraju biti odobreno da uđe u zemlju, što trenutno može da uradi samo jedna osoba, minstar za imigracione poslove Aleks Hok.

Novak je u Melburn sleteo oko 23.30 po lokalnom vremenu. Carina je navodno pronašla problem u dokumentaciji sa vizom, a nakon njihovog zahteva da mu država Viktorija odobri zahtev, oni su odbili zahtev, pa je Novak proveo nekoliko sati na ispitivanju, a na kraju i u pritvoru.

telegraf.rs/sport/tenis/3441256-novak-djokovic-melburn-pritvor-aerodrom

Edited by vememah
Link to comment

Sigurno utiče na celu situaciju reakcija Ozi javnosti, odlepili su.

 

Mislim da je AO za to da Novak igra, više gledanja, veće interesovanje, veći hype, prilika da se tamo osvoji 21. titula, da budu deo istorije i sl. Sigurno nemaju ništa protiv da Novak igra, ali država, verovatno, za razliku od naše ne voli da se penje sopstvenim građanima na onu stvar, pa su malo zategli situaciju. E sad, ostaje pitanje da li čisto da ne bude sve tako lako ili će ga liferovati nazad.

 

Tipujem da će ostati posle nekog mrcvarenja, ne verujem ni da je njima u interesu da budu u centru jednog takvog skandala.

 

Ono što je sigurno, ovom našem se ponovo, sa punim pravom, smeje ceo svet i sa pravom misle, što bi rekao Del Boy... What a plonker...... 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, vememah said:

telegraf.rs/sport/tenis/3441256-novak-djokovic-melburn-pritvor-aerodrom

ovo ipak zvuči previše senzacionalistički 

još samo da napišu da su mu stavili i lisice :isuse:

 

 

Link to comment

Jel kapirate vi da država i drljavi teniski turnir ne moraju da imaju ista pravila za ulazak/učestvovanje?

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Po medijima nekoliko osoba kojima je odobreno izuzeće od vakcinisanja radi učešća na turniru već je u Australiji.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

jel postoji mogucnost da su se tajno dogovorili da kad mu daju izuzece on ne spominje izuzece a on se prokurcio i namerno spomenuo juce pa ga sad kecaju zbog toga?

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...