Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

14 minutes ago, vememah said:

 

 

ovo je matematicki najveca verovatnoca od svih mogucih razloga.

bio je na davis cupu, i onda ga nigde nije bilo do basketa zvezda barcelona

  • +1 1
Link to comment

Pa to je najbolja moguca opcija za sve, samo ne znam zasto to ne kaze javno (ili samo toj kontroli na aerodromu)? Sto je bitno da ostane anonimno da si pre 2 meseca imao Covid?

 

Edited by Mos
Link to comment
Just now, Mos said:

Ako ga imbecili sad ne puste nakon sto su ga pustili :isuse: morace se ugasiti internet na jedno 3 dana jer ce kukanje biti neizdrzivo. 

 

ja sam mislio da je internet vec ugasen zbog kukanja :D

 

  • +1 1
Link to comment

ma naše kukanje na stranu, ali ako ga ne puste, samo se legitimišu kao smejurija od administracije 

 

 dijego fuzaro je definitivno mega-giga svetski car, sve je on to lepo objasnio, čitajte ga ljudi, nećete se pokajati 

suština je da su vladajuće svetske elite gomila imbecila koji samo paze da budu politički korektni, nikoga nadaleko da vidiš sa jasnim stavom i integritetom 

 

i onda se mi čudimo poluobrazovanom teniseru što je pogubljen u tom sveopštem ludilu.

 

 

  • +1 4
Link to comment

https://nova.rs/sport/australijan-open/novak-djokovic-zabrana-ulaska-australija/

 

Novaku zabranila ulazak, u prenosu rekla da želi da Nadal osvoji trofej

Potpuni haos dešavao se ove srede na aerodromu u Melburnu gde je Novak Đoković pokušavao da uđe u Australiju. Ovaj haos priredila je Džala Pulford, ministarka sport u Vladi Viktorije.

Ipak, to ne bi bio nikakav problem da je ona samo striktno poštovala pravila, ali je onda odjednom iskočila iz uobičajenog političkog šablona.

 

Na vestima koje su se emitovali na „7NEWS Melbourne“ objasnila je nakon čitavog priloga „da se nada da će Nadal osvojiti trofej“.

Edited by BlackGeorge
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...