Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

14 hours ago, dillinger said:

 

Kakva sisa? Lik je ustrajao na svom stavu, ma kakav ludacki bio. Nije pristao na ucenu I - pobedio. A danas im se jos I objavom na tviteru popisao u usta. Dakle nijedan zvanicnik to nije objavio vec je on licno ogolio taj jadni korumpirani sistem. Triple win. Samo I jedino sise su australski zvanicnici. Nije to Srbija vec jedna od zemalja sa najstrozim lokdaunom I kontrolama na planeti. I sad ovo

 

Stičem utisak da ljudi u Srbiji manje više opravdano smatraju zbog sranja u kojem živimo i ove klike na vlasti koja otprilike zajedno ne bi pobegla Milojku Pantiću kao tragaču da u drugim zemljama navodno uredjenim političari na vlasti nisu govnari i realno jedan od najglupljih slojeva društva, da nisu korumpirani do srži i da su ne znam ti koliko nadareni. A u stvari su ispred nas jer su bar za jedno bili pametni tokom istorije a to je da ne ulaziš u frku kad si slabiji. 

Link to comment

Krajinovic i Lajovic rutinski izduvali svoje meceve protiv Kareno Buste i Bautiste u ATP kupu a Djere prosao posle 1:1 u setovima, pise da je protivnik diskvalifikovan

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, *edited by mod said:

Dok se pretvaramo hajde da skoknemo i u paralelni univerzum gde je Novak primio tri fajzera i odmah to rekao a Nadal ili koje god veliko tenisko ime izveo u jotu isto ovo što i Novak. Siguran sam da bi i onda na isti način branio Nadala...

 

sta god da kazem neces mi verovati :D

 

Link to comment

A i ovi oziji su prvo krenuli đonom, pa posle kao neka izuzeća, sve je to sranje.

Je li vakcinacija obavezna u au ?  Ako nije, onda jesu zasrali.

 

Kolikogod možda nekome zvuči suludo, Novak, kad je već antivax, nije trebalo da igra i gotovo.

Pa neka sedi kući i razmišlja šta mu je isplativije.

Ovako mu sledi veća šteta.

 

Link to comment
5 minutes ago, Max Morlock said:

 

Live sex sledi.

Još samo to.

 

Ne znam više, uzdizanje od strane jednih da je zajebao sistem, zatim druga krajnost gde je najgori čovek ikad, sve je postalo nekako pompezno i pretenciozno. Čak je AO tu i veći krivac, ali je atraktivnije napadati ličnost, kao i uzdizati je, to je u ljudskoj prirodi, a posebno danas kada su pozitivne i negativne etikete izraženije nego ikad.

 

Da se razumemo, meni se naravno ne dopada ako to medicinsko izuzeće bude samo za njega.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...