Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

bas si duhovit, budjo. :ph34r:

 

kao sto rekoh, kritike protiv vlasti su neminovne, vec ih ima a tek ce da ih bude. al nesto mi se cini da se nece ni novax izvuci bez ogrebotina. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, roksi said:

bas si duhovit, budjo. :ph34r:

 

kao sto rekoh, kritike protiv vlasti su neminovne, vec ih ima a tek ce da ih bude. al nesto mi se cini da se nece ni novax izvuci bez ogrebotina. 

 

Hvala, voleo bih da vidim razmeru. Kada bude bilo te kritike vlasti, ako te ne mrzi, baci link.

Link to comment

Wish & Go went full retard

 

 

 

Visko cak ironicno spominje "cuveni virus koji voslebno nestaje kad je lepo vreme:". Tuzno je kad ne mozes da se odvojis od svog idola sta god on radio i skliznes u ludilo

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Tsai said:

Wish & Go went full retard

 

Visko cak ironicno spominje "cuveni virus koji voslebno nestaje kad je lepo vreme:". Tuzno je kad ne mozes da se odvojis od svog idola sta god on radio i skliznes u ludilo

 

malo je normalnih nezavisno sa koje strane su. baloni  svuda i ppp nije izuzetak. ne pretendujem na glas razuma, nego me nervira sto moram procitati 10 flejmova pre nego naletim na nesto smisljeno. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

Wish & Go went full retard

 

 

 

Visko cak ironicno spominje "cuveni virus koji voslebno nestaje kad je lepo vreme:". Tuzno je kad ne mozes da se odvojis od svog idola sta god on radio i skliznes u ludilo

Viško se razotkrio prošle godine na Adrija turu kao osvedočeni anti-vaxer, a plus je godinama u fazi idolopoklonstva spram Novaka.

Link to comment

Sad ce da ga peglaju na aerodromu kao u onoj popularnoj seriji Border Control. Dobio si vizu na osnovu papira ali oni federalni cinivnici imaju zadnju rijec.

Evo i PM rekao ds ako mu nadju nesto sumljivo prvim avionom ide nazad.

Link to comment

Izgleda krenuo damage control. Nisu imali nikakav problem da im dolaze igrači koji su testirani pozitivno par dana pre dolaska, a neki i čim su došli, ali kod Novaka će da traže WMD

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, Mos said:

Što više razmišljam, mislim da bih se bez problema mogao pridružiti besnim ljudima i antivakserima protiv neke vlasti tamo. Spaliti to do temelja. Da te neko ovako jebe mesecima, hiljade ljudi i onda puj pike ne važi zbog nekog kurčevog teniskog turnira. Ako ne bude nekog bunta i reakcije, baš ću ostati bez komentara.

 

Ako si negde putovao, moraš u obaveznu izolaciju na 14 dana u neki od hotela koje je vlast odredila. 14 dana si u sobi, ne izlaziš iz nje, samo ti doturaju hranu i to je o tvom trošku. U jednom od hotela se desio slučaj da se zarazio jedan od kuvara pa su ljudima produžili boravak, naravno O NJIHOVOM trošku. Bez teksta sam.

Link to comment
 
kako je sad svinjarija ao ? po pravilima njihove drzave dali izuzetak
a sto je pa sad novax sisa ? po pravilima se prijavio i odobreno mu
ti/bilo tko drugi se ne bi prijavio a event na kojem mozes da uzmes par miliona, a ispunjavas uslove ?
Svinjarija jer su koristili dvostruke aršine, ljude koji su vakcinisani, ali vakcinom koju ne priznaju iz glupavih razloga su odbili, a ovome izlaze u susret.
A Novax je sisa jer su mu puna usta kolegijalnosti, brige o ljudima, kolegama, onda koristi jasnu "rupu u zakonu", da mazne pare.
Nije on sad pao sa marsa, nego sere pre ovoga o milion stvari o privatnosti izbora, o nepravdi, o odgovornosti, da bi se na kraju svelo, kako sam kažeš, "daj da uzmem pare i titulu" .







... Shiit has hit the fan

Link to comment

nije frank. ao i novax su roditelj i dete koji su prosli kroz naci rules drzave viktorije za razliku od mnogih

oni nisu nista krivi i rade sve ono sto radi masa ljudi, samo su pod lupom, pa ih seciramo iz hiljadu uglova

Link to comment
nije frank. ao i novax su roditelj i dete koji su prosli kroz naci rules drzave viktorije za razliku od mnogih
oni nisu nista krivi i rade sve ono sto radi masa ljudi, samo su pod lupom, pa ih seciramo iz hiljadu uglova
Neki su prošli, a neki su odjebani.
To "snalaženje" je super u bezvazdušnom prostoru, samo onda ne kmečiš kad klatno ode na stranu koji ti ne odgovara.
A ta fora "pa svi to rade, tako je svugde" lep izgovor da budeš govno.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Svinjarija jer su koristili dvostruke aršine, ljude koji su vakcinisani, ali vakcinom koju ne priznaju iz glupavih razloga su odbili, a ovome izlaze u susret.
A Novax je sisa jer su mu puna usta kolegijalnosti, brige o ljudima, kolegama, onda koristi jasnu "rupu u zakonu", da mazne pare.
Nije on sad pao sa marsa, nego sere pre ovoga o milion stvari o privatnosti izbora, o nepravdi, o odgovornosti, da bi se na kraju svelo, kako sam kažeš, "daj da uzmem pare i titulu" .







... Shiit has hit the fan
 

 

ok, let's pretend for just moment...

novak ima neko sranje koje bi mu napravilo sranje koje chardy ima posle vakcine. sta onda?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...