Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, James Marshall said:

Magarac bi bio da nije otišao iz priču "neću da me bilo ko uslovljava, ko vas jebe, imam svoj stav", ovako je ispao oportuna pizda.

 

Nije to nikakav oportunizam, čovek je jasno i glasno zloupotrebio svoj status i veličinu da bi bendovao tj izigrao pravila na jednom tako velikom događaju i u zemlji koja je poprilično rigidna po pitanju korone i mera. Ovako su i on i oni ispali jadnici belosvetski. 

  • +1 1
Link to comment

Pa samim tim što je uhvatio tu krivinu on, i još usput potegao veze... Ma, klasično seljoberstvo. Doduše, pola krivice je na Australcima. Ovaj naš je iskoristio rupu u dogovoru sa domaćinima, kao što svaki SNSovac koristi da dok je na vlasti malo štrpne na nekom tenderu ili bude u fazonu "dam ti ja posao, ali pola para meni, je li ti jasno", pa ko ne bi, samo lud to ne bi, je li tako, tako je. Mislim, to je taj rezon. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Mislim da je on u suštini pokazao da je sisa, a ovo je fail Australije koja ne poštuje svoja pravila.

Da sam Australijanac pizdeo bih na svoje institucije, a njega bih ignorisao.

Link to comment
1 minute ago, Jozef K. said:

Mislim da je on u suštini pokazao da je sisa, a ovo je fail Australije koja ne poštuje svoja pravila.

Da sam Australijanac pizdeo bih na svoje institucije, a njega bih ignorisao.

 

Kakva sisa? Lik je ustrajao na svom stavu, ma kakav ludacki bio. Nije pristao na ucenu I - pobedio. A danas im se jos I objavom na tviteru popisao u usta. Dakle nijedan zvanicnik to nije objavio vec je on licno ogolio taj jadni korumpirani sistem. Triple win. Samo I jedino sise su australski zvanicnici. Nije to Srbija vec jedna od zemalja sa najstrozim lokdaunom I kontrolama na planeti. I sad ovo

  • +1 4
Link to comment
10 hours ago, Moracikus said:

Ako nadlezni organi potvrde da je dobio medicinsko izuzece bice zesca pozdarija ovdje

 

Čuo sam pre neki dan kakva pravila važe za one koji npr doputuju u zemlju i to je horor

Link to comment

Koga je pobijedio? Zdrav razum? To je odavno pobijedio.

 

Mislim te priče kako on rastura kapitalizam i sportski elitizam a bavi se tenisom, daj jbt valjda smo prevazišli te Srkijeve priče.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, dillinger said:

 

Kakva sisa? Lik je ustrajao na svom stavu, ma kakav ludacki bio. Nije pristao na ucenu I - pobedio. A danas im se jos I objavom na tviteru popisao u usta. Dakle nijedan zvanicnik to nije objavio vec je on licno ogolio taj jadni korumpirani sistem. Triple win. Samo I jedino sise su australski zvanicnici. Nije to Srbija vec jedna od zemalja sa najstrozim lokdaunom I kontrolama na planeti. I sad ovo

Pa koji je njegov stav? Nije on otvoreni antivax. Sisa je, a AUS još gore.

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Mislim te priče kako on rastura kapitalizam i sportski elitizam a bavi se tenisom, daj jbt valjda smo prevazišli te Srkijeve priče.

Jesmo.

 

Prešli smo na Bogdanove.

Link to comment

Vakcina ucjena? Zanimljiv stav, Srki Babović i Nestorović lajk dis. Vakcinacija bi trebalo da je slobodno donesena odluka svake razumne osobe, kakva crna ucjena.

 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Vakcina ucjena? Zanimljiv stav, Srki Babović i Nestorović lajk dis. Vakcinacija bi trebalo da je slobodno donesena odluka svake razumne osobe, kakva crna ucjena.

 

Uslovljavanje, kako god. Misim manite me moralisanja, ovo sto je uradio danas je kao da Rio Tinto objavi u cije dzepove je ovde stavio milione. I sad oni koji to pozdrave podrzavaju RT. Zajebi. 

Link to comment
20 minutes ago, Mil@n said:

 

Nije to nikakav oportunizam, čovek je jasno i glasno zloupotrebio svoj status i veličinu da bi bendovao tj izigrao pravila na jednom tako velikom događaju i u zemlji koja je poprilično rigidna po pitanju korone i mera. Ovako su i on i oni ispali jadnici belosvetski. 

 

Kako je izigrao pravila kad je išao po njihovoj zvaničnoj proceduri?

  • +1 2
Link to comment
 
Kako je izigrao pravila kad je išao po njihovoj zvaničnoj proceduri?
Pa, odprilike kao i kad Vučić da 2 miliona € informeru po zakonu i konkursu nekom, a svi znamo da je to korupcija i da neko zbog toga treba da ide u zatvor. Eto tako.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • -1 1
Link to comment
Just now, Mil@n said:

Pa, odprilike kao i kad Vučić da 2 miliona € informeru po zakonu i konkursu nekom, a svi znamo da je to korupcija i da neko zbog toga treba da ide u zatvor. Eto tako.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

Australija je isto što i AV i Informer? :lol:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...