Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

36 minutes ago, biki012 said:

 

Proslog meseca je neko iz ATPa objavio na twitteru da je 95% tenisera iz top 100 vakcinisano. Znaci, najvise njih petorica je trazilo exemption.

 

Ne učestvuje samo top 100 na GS-u; top 104 ima direktan prolaz, još njih 128 se bori u kvalifikacijama, plus vajldkards, a to je samo u singlu.

Link to comment

Eno priča Ozmo (koji btw obožava noleta) da očekuje veliku presiju na AO prema Novaku od publike.

I ja to mislim. I teška je budala šta sebi priređuje, mogao bi on od ovog AO da doživi nepopravljivu štetu i to ne samo sa ovaj GS već i nadalje. 

Ja mu ipak to ne želim, ali da je kreten, jeste.

Šta god da se desi, sam će biti kriv.

  • +1 1
Link to comment

taman je pridobio publiku nakon finala USO i sad ce da ga hejtuju opet 10 puta vise gde god da se pojavi do kraja karijere. :isuse:

definicija krilatice "sam pao sam se ubio"

Link to comment
14 minutes ago, Tsai said:

taman je pridobio publiku nakon finala USO i sad ce da ga hejtuju opet 10 puta vise gde god da se pojavi do kraja karijere. :isuse:

definicija krilatice "sam pao sam se ubio"

 

ma djavola je pridobio publiku nakon finala. to je bilo samo zbog "I was there when Novak won GS". 

  • +1 1
Link to comment
Quote

Unvaxxed Tennys Sandgren makes Novak Djokovic claim after withdrawing from Australian Open

TWO-TIME Australian Open quarter-finalist Tennys Sandgren said he did not meet the criteria for a medical exemption to compete in the upcoming Grand Slam, despite fellow unvaccinated player Novak Djokovic receiving one.

 

 

:lol:

  • +1 2
Link to comment
53 minutes ago, dùda said:

Eno priča Ozmo (koji btw obožava noleta) da očekuje veliku presiju na AO prema Novaku od publike.

I ja to mislim. I teška je budala šta sebi priređuje, mogao bi on od ovog AO da doživi nepopravljivu štetu i to ne samo sa ovaj GS već i nadalje. 

Ja mu ipak to ne želim, ali da je kreten, jeste.

Šta god da se desi, sam će biti kriv.

Moje skromno misljenje je da mogu da mu se sagnu

Link to comment

Iskreno se svim ljudima na ovom forumu "divim" kako još mogu da navijaju za Đokovića, da ne idem na druge tužne forume i komentare gde je Srbin već zajebao i pobedio i svet i koronu i vakcinu . Ja sam postao ravnodušan posle Vulina, Vesića, Dodiga, Nestorovića ( ti ljudi su realno ubice svako na svoj način), pa piramide, pa toliki trud da se nikom ne zameriš, tu su naravno i blago rečeno sumnjivi poslovi familije kojoj nikad dosta para a on kao ništa ne zna, pa neverovatan trud da te svi vole i da se nikom ne zameriš, a ovo u vezi korone je već postao totalna štetočina. Može on da osvoji još 20 gs turnira ali će mu faliti mnogo toga, daleko je on sve zajedno igrački i ljudski od nekog velikog šampiona. Fenomenalan teniser jeste ali je  i neobrazovan čovek koji je plus i jako glup.

 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Objašnjenje koje sam pročitao za nepriznavanje ruske vakcine je isto kao i prije godinu dana - da nisu priložili svu potrebnu dokumentaciju.

Da li je to stvarno tačno ili ovi ovdje jedu govna sa nekom anti-ruskom diskriminacijom, ne znam kako da provjerim.

Link to comment
7 minutes ago, red star forever said:

Objašnjenje koje sam pročitao za nepriznavanje ruske vakcine je isto kao i prije godinu dana - da nisu priložili svu potrebnu dokumentaciju.

Da li je to stvarno tačno ili ovi ovdje jedu govna sa nekom anti-ruskom diskriminacijom, ne znam kako da provjerim.

 

Odgovor na to pitanje iz usta Putinovog portparola:

 

Quote

Rusija je u utorak priznala da njenu domaću vakcinu protiv korona virusa Sputnjik V još nije odobrila Svetska zdravstvena organizacija jer ruske vlasti nisu pružile dovoljno podataka.
U avgustu prošle godine, Sputnjik V je postao prva odobrena vakcina protiv korona virusa u svetu, kada su joj ruske vlasti dale zeleno svetlo za domaću upotrebu uoči velikih kliničkih ispitivanja.
„Još uvek nismo dali određene informacije koje treba da se daju za sertifikaciju jer smo drugačije razumeli koje informacije to moraju da budu i kako ih treba dostaviti“, rekao je novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov.

https://timesofindia.indiatimes.com/world/europe/russia-admits-who-yet-to-approve-sputnik-jab-over-lack-of-data/articleshow/88279628.cms

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

Eno priča Ozmo (koji btw obožava noleta) da očekuje veliku presiju na AO prema Novaku od publike.

I ja to mislim. I teška je budala šta sebi priređuje, mogao bi on od ovog AO da doživi nepopravljivu štetu i to ne samo sa ovaj GS već i nadalje. 

Ja mu ipak to ne želim, ali da je kreten, jeste.

Šta god da se desi, sam će biti kriv.

 

Pa nije da mu želim, ali zaslužio je svakim molekulom svog bića da mu se publika najebava majke. U stvari, mislim da će deo mene uživati u tome dok ću u glavi pomišljati "ko te jebe, some".

 

Ono što je dobro je što mi puca da li će da osvoji ili ne pa se neću mnogo cimati. Obično, turnire i mečeve sa ovakvom težinom (21og slema i njemu sličnih) preskačem iz poznatih razloga, ali pratiću barem sve to sa manje tenzije i naboja. 

 

Jbt, kakav je magarac, strašno. Nevera. 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...