Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Se vi zajebavate da od svih ljudi bas Novak ima cvrste medicinske razloge za nevakcinisanje? :D I koji su jos anonimni nakon 2 godine pandemije? 

 

Ova svinjarija je 100% odgovornost Australije, ali ne moramo bas da izmisljamo bajke. 

  • +1 6
Link to comment
11 minutes ago, James Marshall said:

A jesu li ga oni pregledali ili je donio papire iz Srbije ili odnekud, pošto je koliko vidim pregled medicinske dokumentacije bio anoniman. 

 

ako je vec mogao da uvali takve papire iz ovakve srbije, onda je mogao mnogo bolje papire (dokaz o vakcinaciji) u srbiji da nabavi. 

ali, to bi znacilo da bi mu celog zivota to visilo nad glavom. 

Link to comment

Da ali bi to onda značilo da laže da se vakcinisao, što mu očigledno ne bi pasovalo iz razloga što on želi da bude označen kao antivakser, očigledno da mu je bitan taj "ja pametan vi glupi" avaks momenat. Možda zbilja računa na te glasove ili lajkove ili šta već ili ne bi ženi smio na oči. 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Da ali bi to onda značilo da laže da se vakcinisao, što mu očigledno ne bi pasovalo iz razloga što on želi da bude označen kao antivakser, očigledno da mu je bitan taj "ja pametan vi glupi" avaks momenat. Možda zbilja računa na te glasove ili lajkove ili šta već ili ne bi ženi smio na oči. 

 

zar nije lakse da kaze da nije vakcinisan i da nece da se vakcinise jer to, to, i to... i odmah bi bio oznacen kao antivakset. cemu citav cirkus? mislim, kako uopste znas da on zeli da bude oznacen kao antivakser?

Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

 

zar nije lakse da kaze da nije vakcinisan i da nece da se vakcinise jer to, to, i to... i odmah bi bio oznacen kao antivakset. cemu citav cirkus? mislim, kako uopste znas da on zeli da bude oznacen kao antivakser?

pa zar to nije upravo rekao ovim cimanjem oko "medical exemption". Samo što je ispao i nekolegijalan i sebičan pride. Čemu ovaj "medical exemption" iz undisclosed razloga cirkus? Šta to krije, nije valjda da je alergičan na vakcine, pa što bi onda krio tu informaciju, ja to znam za par mojih drugara, nije to smak svijeta.  

Mislim, vrtimo se oko pogrešne premise. Ovdje nije poenta u tome rade li vakcine, ne rade, smije li, ne smije, on se svrstao u grupu ludaka koji nose kape od alufolije plus je i licemjeran do bola, a postavlja se pitanje šta to on ima pa se njemu gleda kroz prste a svim antivakserima Australije ili ostatka svijeta se ne dopušta. Da je makar pravi antivakser i da kaže "neću da učestvujem u tom vašem cirkusu, bole me kurac i za AO", više bih ga poštovao. Ovo je vjerovatno najjadnije što je mogao da uradi. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

pa zar to nije upravo rekao ovim cimanjem oko "medical exemption". Samo što je ispao i nekolegijalan i sebičan pride. Čemu ovaj "medical exemption" iz undisclosed razloga cirkus? Šta to krije, nije valjda da je alergičan na vakcine, pa što bi onda krio tu informaciju, ja to znam za par mojih drugara, nije to smak svijeta.  

Mislim, vrtimo se oko pogrešne premise. Ovdje nije poenta u tome rade li vakcine, ne rade, smije li, ne smije, on se svrstao u grupu ludaka koji nose kape od alufolije plus je i licemjeran do bola, a postavlja se pitanje šta to on ima pa se njemu gleda kroz prste a svim antivakserima Australije ili ostatka svijeta se ne dopušta. Da je makar pravi antivakser i da kaže "neću da učestvujem u tom vašem cirkusu, bole me kurac i za AO", više bih ga poštovao. Ovo je vjerovatno najjadnije što je mogao da uradi. 

 

jedino sto mi ne znamo da li se njemu gledalo kroz prste. 

u stvari, ocigledno mnogi znaju...

Link to comment

kažem, da je u pitanju neko ko je već rekao da hoće da se vakciniše ali ne smije iz tog i tog specifičnog razloga, nikakav problem. Ovdje govorimo o tipu koji je do ovog AO srao o vakcinama u maniru nekakvog ajd da budem blag agnostika, jaranio se sa Semom Osmanagićem i šerovao Nestorovića, koji tu nešto mulja i sam podiže stepen sumnje u to što radi. Naravno da postoji mogućnost da je ta njegova priča istinita, ali sve, pa i njegovo ponašanje, ukazuje da su male šanse za to.

 

Da ne pričam koliko će ova nejgova priča biti vjetar u jedra antivakserima, među njima će biti garant cijelih 0,05% koji će reći "jebiga, možda stvarno ima nešto" a ostatak će biti u fazonu "to bre Novače, jebi im kevu, ako možeš ti, mogu i ja, ko jebe mjere, vakcine, legendo, ala si im krknuo do balčaka". Ali to je problem AO i njihovih pizdurina, neka se oni jebu sa tim, a mi u Srbiji smo svakako propali. 

No, očekivati odgovornost od lika koji ovako gleda samo sopstveno dupe je očigledno zaludna rabota, svaka čast humanitarnom radu i uspjesima, jebote, mi 2 godine ne živimo normalan život, a on direktno radi na produženju ove agonije. To je faul koji ni GOAT status ne može da opere. 

  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Realno, mi ne znamo ništa zasigurno, samo koristimo logiku na osnovu raspoloživih informacija.

 

a klan djokovic je inace poznat po transparentnosti zdravstvenog kartona i pruzanje informacija o zdravlju svog najvidjenijeg vojvode :)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...