Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ako nista drugo jedno ce se iskristalisati nakon ovog sranja. Posle niza razocaranja priredio je onako najodvratnije za kraj. Svako ko relativizuje ovo ili na bilo koji nacin opravdava njegovo ponasanje nije fan ni tenisa kao sports ni djokovica kao licnosti vec samo ima zelju da gleda kako srbintm uterujetm i sveti se za "nepravde". 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Dobro makar će više sjahati sa priče kako je on neki Robin Hud, niti se drži svojih principa niti je kolegijalan. Realno sad se prikazao u punom svjetlu kao sebični šupak.

  • +1 1
Link to comment

Na stranu sve, meni Australija kao drzava nije jasna.

 

Kakav bre izuzetak, koji izuzetak i zasto ?

 

Drve muda nedeljama, utrkuju se ko ce da zvuci odlucnije..i onda se pretvore u jebenu SNS Srbiju. Sta bi oni konkretno izgubili da Novak ne igra ?

  • +1 1
Link to comment

Pa već je taj AO22 propao, jedino što ima neku težinu od narativa jeste da li će on uzeti tu jednu viška titulu, dabogda je ne uzeo.

  • Tužno 1
Link to comment

Nema šanse. Kad mu budu zviždali od prvog meča pitanje je da li će uspjeti da dobije bilo koga.

Ne bi me iznenadilo da se desi još neki preokret do početka turnira.

Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

Svako ko relativizuje ovo ili na bilo koji nacin opravdava njegovo ponasanje nije fan ni tenisa kao sports ni djokovica kao licnosti vec samo ima zelju da gleda kako srbintm uterujetm i sveti se za "nepravde". 

 

Jbt, Nadal i gomila drugih koji su testirani pozitivni na korona partiju u Abu Dabiju su posle par dana najnormalnije došli u Australiju i nikom ništa, ne znam da li su uopšte bili i u karantinu, a dolazak Novaka se posmatra kao dolazak kuge :lol:

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

sudeci po AO Statement postoji opravdan razlog zasto je dobio izuzece.

jako je napisano: rigorous review, independent med experts panels, multi step process,...

nije AO neki levi turnir da se tako lako kompromituju zbog jednog igraca. pride, sto imaju prilicno rigorozne mere za sopstvene gradjanje. koliko samo znam ozija koji kukaju jer im za povratak treba malo bogatstvo za karte  i tri nedelje karantina.

  • +1 3
Link to comment
Dobro makar će više sjahati sa priče kako je on neki Robin Hud, niti se drži svojih principa niti je kolegijalan. Realno sad se prikazao u punom svjetlu kao sebični šupak.
Toliko o tome da se bori za prava svojih kolega. Voleo bih da ga na presarama izuju iz gaća sa pitanjima o tome...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Toliko o tome da se bori za prava svojih kolega. Voleo bih da ga na presarama izuju iz gaća sa pitanjim o tome

ne beri brigu

 

mislim da nije svestan kakav je pritisak nabio sebi na pleća

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, banecare1 said:

sudeci po AO Statement postoji opravdan razlog zasto je dobio izuzece.

jako je napisano: rigorous review, independent med experts panels, multi step process,...

 

 

Tako je. Plus se prijave razmatraju anonimno:

 

Quote

Tournament director Craig Tiley last week confirmed a number of players had been granted exemptions, without naming Djokovic, while explaining the process involved.

"There are two medical panels that assess any application, and they assess it in a blind way. They don't know who the applicant is," he told reporters.

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, banecare1 said:

sudeci po AO Statement postoji opravdan razlog zasto je dobio izuzece.

jako je napisano: rigorous review, independent med experts panels, multi step process,...

nije AO neki levi turnir da se tako lako kompromituju zbog jednog igraca. pride, sto imaju prilicno rigorozne mere za sopstvene gradjanje. koliko samo znam ozija koji kukaju jer im za povratak treba malo bogatstvo za karte  i tri nedelje karantina.

Ti vjeruješ u to? Da nije srao sa avax stavovima "privatna informacija", "svako treba da vodi računa o svom tijelu" i "još je to eksperimentalno" pa da kaže čovjek. On nikad nije eksplicitno rekao "vakcinisao bih se ali ne smijem iz objektivnih razloga" nego je guslao priče o piramidama a ovdje kao ima neki razlog ali eto neće da ga iznese. Daj jbt. Ovi iz AO su se već dovoljno ukopali sa sranjem sa ruskim vakcinama, ovaj da im ne dođe ne bi niko gledao AO. Ali opet su napravili veću zbrku nego da su ostali dosljedni. Sad će im njihovi lokalni avaksi jebati majku.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...