Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

ma ne ložite se, tip koji grli drveče da bi prestao lakat da ga boli i veruje u natprirodne moći piramida u visokom da se vakciniše

 

how yes no

:covid19:

  • +1 6
Link to comment

Kako god da se završi, više nije bitno. Od samog početka pandemije je na strani zla, nesolidarnosti i antinauke. Ista zatucana budaletina kao roditelji, striko, žena i tašta mu.

 

U vreme besramnih političara, korporacija koje preuzimaju cele države i milijardera koji turistički lete u kosmos - bez premca, shodno uticaju koji ima i proklamovanim vrednostima, Worst Person of the Year.

 

Nije da je bilo posebno teško, ali jedan od svetlijih trenutaka ovog foruma je pravovremeno smeštanje ovog bilmeza u pravu fioku.

 

Nikad GOAT, četniče.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

Nece se otkrivati jer ako je vakcinisan ruskom/kineskom onda su ispali jos veci licemeri prema teniserkama koje su otkacili zbog istih tih vakcina.

 

Meni se cini da je to u pitanju i to je jedini narativ koji uspevam da progutam po pitanju zasto nije izasao javno u medije i rekao "e tebra, vakcinisan sam Rusom". 

 

Sto neko napisa gore, on je prelako shvatio ovu pandemiju jos u samom pocetku, tu se i zarazio i odlezao, ne vidim zasto bi sad skrivao da je vakcinisan. Takodje (i nazalost) - nadrealno deluje da nije mogao da isfolira vakcijanicju nekim Fajzerom, u zemlji Srbiji u kojoj za 40 evrica u dzep mozes apsolutno bilo sta.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

Meni se cini da je to u pitanju i to je jedini narativ koji uspevam da progutam po pitanju zasto nije izasao javno u medije i rekao "e tebra, vakcinisan sam Rusom". 

 

Sto neko napisa gore, on je prelako shvatio ovu pandemiju jos u samom pocetku, tu se i zarazio i odlezao, ne vidim zasto bi sad skrivao da je vakcinisan. Takodje (i nazalost) - nadrealno deluje da nije mogao da isfolira vakcijanicju nekim Fajzerom, u zemlji Srbiji u kojoj za 40 evrica u dzep mozes apsolutno bilo sta.

 

Jbg, meni je tu Nole izgubio sve simpatije. Na stranu vrhunski teniski kvaliteti ali kao čovek je jako infantilan i ne shvata da uz veliku slavu dolazi i velika odgovornost. On je uzor mladim generacijama u Srbiji a i u svetu, da se moli na "piramidama" u bosni i da vrši seanse može kolko hoće, time nikome nije nanosio štetu. Ali ovim ponašanjem u globalnoj krizi itekako nanosi štetu društvu.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

 

Meni se cini da je to u pitanju i to je jedini narativ koji uspevam da progutam po pitanju zasto nije izasao javno u medije i rekao "e tebra, vakcinisan sam Rusom". 

 

Sto neko napisa gore, on je prelako shvatio ovu pandemiju jos u samom pocetku, tu se i zarazio i odlezao, ne vidim zasto bi sad skrivao da je vakcinisan. Takodje (i nazalost) - nadrealno deluje da nije mogao da isfolira vakcijanicju nekim Fajzerom, u zemlji Srbiji u kojoj za 40 evrica u dzep mozes apsolutno bilo sta.

 

Potcenjujes njegovo misljenje o stetnosti vakcina, a dovoljno je uporan da ne odustane od svog misljenja. Ono, ako izgleda kao patka, cuje se kao patka, hoda kao patka, najverovatnije je patka. Ovo je pre svega veliki propust organizatora, koji su se poneli na nivou srpskih vlasti pocetkom pandemije. Oni su ti koji ne postuju sopstvena pravila jer bi da im udje malo kesha, a uci ce im samo kurac besne javnosti i nove horde anti-vaksera, koji ce da pitaju - a sto ja ako ne mora najzdraviji covek planete?

  • +1 4
Link to comment
16 minutes ago, Kreuz said:

Nikad GOAT, četniče.

Ajmo sad u drugu krajnost...

 

A da je pao na ovom velikom testu, i te kako jeste. Poštenije je onda nije ni igrao uopšte. Jedino mogu da ga razumem ako je primio neku od nedozvoljenih vakcina za AO. Jeste nefer prema slabije rangiranima koji su ispušili, ali eto donekle mogu.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ajmo sad u drugu krajnost...

 

A da je pao na ovom velikom testu, i te kako jeste. Poštenije je onda nije ni igrao uopšte. Jedino mogu da ga razumem ako je primio neku od nedozvoljenih vakcina za AO. Jeste nefer prema slabije rangiranima koji su ispušili, ali eto donekle mogu.

 

Ne mogu ni tad da ga razumem. Kolege su mu odbili zbog Sputnika a on na kvarno ulazi. Pa kakav je to kolega?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Ne mogu ni tad da ga razumem. Kolege su mu odbili zbog Sputnika a on na kvarno ulazi. Pa kakav je to kolega?

Mentalitet sportiste sa najvišim ambicijama.

 

Nikakva pohvala, nego konstatacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...