Jump to content

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Za njega bi  najbolje bilo da odigra samo  zavrsni turnir i da se mentalno i fizicki pipremi za Australian Open sledece godine.  

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment

velika je to pauza za neigranje zvaničnih mečeva (kraj US opena - WTF).

ILi da uzme godišnji odmor, za potpuni reset. do AO, ili da igra neke manje turnire zbog održavanja fizičke forme do završnog turnira.

Link to comment
1 minute ago, bags said:

Austrijanci su to. Zemlja sa najgorim servisom u EU i koja ima "Kunde droht mit Auftrag" mentalitet.

 

Prilicno sam siguran da bi ga odbili...

 

pa dobro. ima u isto vreme i 500 turnir u lenjingradu :)

 

Link to comment

Nema on lufta da u ovim godinama pravi tolike pauze. I sam je rekao na KZŠ da je njemu u ovim godinama duplo teže da dosegne optimalnu kondicionu spremu nego mlađima. Neka igra redovno, ali sa većim pauzama između, ali mora da igra.

Link to comment

Ma nek radi šta hoće, njegov je život.
Ja bi samo voleo da ne gledam ovo što neko spomenu, "razvlačenje", da igra na silu iz razloga koji su prosto "komercijalne prirode" i da se na njemu vežbaju neki...
No i ako tako odluči, njegovo je.
Podario nam je toliko dobrog do sada da to ništa ne može da pokvari.
Mi nećemo za svoga života, a bojim se ni posle nas mnogi, doživeti da da vidimo takvu zvezdu, takvog atletu, sa ovih prostora...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Neće se on razvlačiti sigurno, čovek se rasplakao na kzš posle meča kada je počeo da priča o odvojenosti od porodice. Delu njega sigurno je muka i od pritisaka i od treninga i od svega.

Ali i dalje je i više nego konkurentan, čovek je u 34. godini mogao da uradi nešto što nije mogao sa 25, 27, 32. I nema dileme da će uz posvećenost i režime ishrame treninga kojih se disciplinovano drži godinama - biti konkurentan barem još 2 godine, naravno, ako to želi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...