Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mi o vuku a Huan Hoze na vratima:

 

The Shot, 10 Years Later

 

Quote

If you could say “fuck you” with a single tennis shot, this is it. And it’s pretty much directed at everyone and everything in the universe. This is where one of the more fateful shots in tennis history lands:

 

 

 

Dobar članak. Pa nek bude srećan znak pred večeras.

  • +1 2
Link to comment

Ko je ovaj brat srbin huan hoze? Nevjerovatno mi je da nisam dosad naletio na njega. U stvari, vjerovatno jesam, ali nekako uspio da zaboravim ime...

 

Baš je fino napisao ovo, prepoznao sam se na par mjesta...

Link to comment
On 9.9.2021. at 17:46, napadaj said:

 

 

 

 

On 9.9.2021. at 19:55, Svarog said:

zamisli sad tu agoniju... približavaju se Olimpijske Igre Mlečnog Puta (ili kako se to već zove) i ti si selektor u nekom tamo sportu... i sad ti treba da obiđeš 500.000 članica i sve njihove planete kako bi sastavio najbolji mogući tim... i da odete tamo na Igre da se ne obrukate... jer sve ispod prvog mesta ako se desi onda ima mediji u Federaciji i publika da te urnišu... a jbg, zamisli koliko je to "selektora" jer svako od stanovnika Federacije (uzmimo okvirno 500k sistema x 10 planeta u proseku x 5MM stanovnika po planeti, to mu dođe 25x10^14 populacije) je "selektor" u svojoj glavi i misli da ima pravo da ti kenja na Kosmonetu... pa ja ne znam ko je lud da se prihvati selektorskog mesta u tako nečemu.

 

Ajde bre Đokoviću, sad ili nikad šansa da te zapazi selektor Mlečnog Puta.

  • Haha 1
Link to comment
On 11.7.2021. at 22:35, Boza_zvani_Pub said:

Ne znam za vas, ali po meni se danas desio najveci trenutak u istoriji naseg sporta iako mozda tako ne izgleda! Najveci, barem do 12. septembra… :)

Nema sanse da cu imati snage da gledam veceras. Srecno!

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...