Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

19 minutes ago, Filozof manijak said:

hebo Šteficu Cvek, samo da dobije sledeća 2 meča, i može da se peMzioniše, što se mene tiče.


pranje sudja mu takodje solidno ide. ko je tu goat? mornar popaj?

  • Haha 1
Link to comment

Sudopera Open

 

Btw, posle prvog seta koji je izgubio(80 jebenih minuta je trajao set), tri brutalna seta protiv Beretinija.

Edited by Milošica
Link to comment

Novakov nastup na konferencijama za štampu na ovom USO je izvanredan! Pored toga što daje neke zaista inspirativne odgovore, njegovo držanje, fokusiranost i stav su posebni!  

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, KNKNPNKN said:

ova merenja nemaju kraja, kako stoji sa top5? a sa top 11? top 15?

kanal slem nece nadmasiti borga, na RG nece nadmasiti nadala, a tesko i na WB federera....

Za ovo sam mislio da će biti nedostižno, pa je bila i jedna tatina (Srđan Đoković) izjava o obaranju tog rekorda, za koju sam uzeo da je izrečena u euforiji nakon W 2019, ali sve više sam ubeđen da ovo baš i nje toliko daleko (a verujem i da novak slično razmišlja).

  • +1 1
Link to comment

Pa zato sam i napisao da je tesko, mada ne i nemoguce......

Slazem se da je ovu trojicu nadmasio, samo ukazujem da se uvek moze izvlaciti nekakva statistika koja to opovrgava....pa samo h2h sa nekim protivnicima je u minusu

Link to comment
1 hour ago, KNKNPNKN said:

ova merenja nemaju kraja, kako stoji sa top5? a sa top 11? top 15?

kanal slem nece nadmasiti borga, na RG nece nadmasiti nadala, a tesko i na WB federera....

 

Mečevi protiv igrača iz top 10 je deo zvanične ATP statistike, top 5 ili top 11 ili top 15 nije. :)

Link to comment
2 minutes ago, KNKNPNKN said:

pa samo h2h sa nekim protivnicima je u minusu

Sa svinma kojima je igrao više od 10 puta je u plusu, a sa onima kojima je igrao više od 4 puta je samo sa Rodikom u munusu (4-5)...

 

Federer je lošiji u 10+mečeva, od Nadala i Novaka, a Nadal od Novaka i Davidenka...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...