Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

on je raskinuo sa Seikom jos pre dve godine, sad citam na hodinkiju. inace hublot vazi za najvecu prevaru medju skupljim satovima, eto jos municije za hejtere. rodja rolex, rafa richard mille, a kljako hublot, hehehe

Link to comment

Ček, ček, pa on to pronašao idealan izgovor za poraz. Alal vera švajcarskim latinima čega su se dosetili, spletkarska zavera na nivou Herkula Poaroa

Vest:

To znači da će Novak na ovom grend slemu (a igraće već u noći između srede i utorka), nositi sat pomenutog brenda tokom meča. To dosad nije bila njegova praksa, o čemu je govorio i za "GQ".

"Nikada nisam nosio sat tokom meča, tako da će to biti novi izazov za mene", poručio je Novak Đoković za "GQ", dodavši da će tokom US Opena nositi luksuzni plavi keramički sat "Big Bang Meca-10" marke Iblo. Cena ovog aksesoara iznosi oko 19 hiljade evra



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

Da li je jebeno realan da prvi put u karijeri nosi sat u toku meča na najbitnijem turniru u karijeri? 

 

Nevera. 

 

Ne

 

Quote

He says they are planning to collaborate on a “personalized limited-edition series and I will also be involved in designing my own watch.” Hublot is also working on a performance watch that Djokovic can wear during matches. “I’ve never worn a watch during my professional matches, so that will actually be another new adventure for me,” he tells GQ. In the meantime, Djokovic is planning on wearing the brand’s Big Bang Meca-10 ceramic blue off the court at the upcoming U.S. Open tournament. “It matches my overall style for the tournament," he explaines. “My shoes and gear will be blue, so I decided to go blue all the way.”

 

Link to comment

Šta se zamera dotičnom meraču vremena? Kasni, ružan je, težak je, ne možeš da roniš do 150 metara sa njim, zataji na visinama iznad 4500m? Dijamnati u njemu nisu pravi, zlato je je iskopano na divlje negde u Kongu?

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Šta se zamera dotičnom meraču vremena? Kasni, ružan je, težak je, ne možeš da roniš do 150 metara sa njim, zataji na visinama iznad 4500m? Dijamnati u njemu nisu pravi, zlato je je iskopano na divlje negde u Kongu?

 

Najveća zamerka verovatno što nije Rolex :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Isto što i Richard Mille-u ako govorimo sa horološkog aspekta, skupova radi skupoće. Ali to zanima manje od 1% ljudi na svetu pa verujem da mu nikakva relevantna masa neće zameriti :D. Meni je žao što ne nosi neku od ikona kao što je Omega, Hauer, Blancpain (kad je već Rolex zauzet) ili ako voli skupo Vacheron Constantin i Patek Philippe. No ne sumnjam da je ozbiljne pare uleteo Hublot, jedan su od glavnih sponzora Ferrarija u F1 i dosta poznatih sportista imaju na platnom spisku.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...