Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Tja, ako je neko dovoljno fizički fleksibilan i dovoljno lud u mozak da uzme i ove pobačene OI i posle toga USO, to je Đovak. Ali ako on lično ne veruje da može, onda se nadam da ga neće prevariti želja da barem pokuša.

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, 189- said:

blizi sam ja da budem marsovac nego ben da bude novakov navijac.

 

Polako. Ova solidna konverzija hejtera u poštovaoce nakon Vimbldona je samo početak. Još par godina i Đolo će sve da ih prevede na Svetlu stranu a ovaj isti Ben i par njegovih saboraca će po tviteru pljuvati jedan drugog i tvrditi da su oni bili prvi koji su oduvek govorili da je Đovak i samo Đovak GOAT, bez ikakve konkurencije.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

 

Polako. Ova solidna konverzija hejtera u poštovaoce nakon Vimbldona je samo početak. Još par godina i Đolo će sve da ih prevede na Svetlu stranu a ovaj isti Ben i par njegovih saboraca će po tviteru pljuvati jedan drugog i tvrditi da su oni bili prvi koji su oduvek govorili da je Đovak i samo Đovak GOAT, bez ikakve konkurencije.


mislim da se oko benovog hejta ka novaku preteruje. moguće da je za razliku od recimo vilandera, još jednog prokazanog novakovog hejtera, davao više municije za konačni dojam, no moj utisak je da čovek nije hejter nego je prosto takav - uhvati se nečeg pa slinavi do besvesti i da mu je nebitno o kom igraču je reč. mene je prevario da ga zapratim kao osobu koja gaji ogromne simpatije prema novaku čini mi se oko wimbledona 2018 ne kada je sa svima (u trenutku slabosti) podelio impresiju da je novak najbolji igrač kojeg je gledao

Link to comment
4 minutes ago, utilitarist said:


mislim da se oko benovog hejta ka novaku preteruje. moguće da je za razliku od recimo vilandera, još jednog prokazanog novakovog hejtera, davao više municije za konačni dojam, no moj utisak je da čovek nije hejter nego je prosto takav - uhvati se nečeg pa slinavi do besvesti i da mu je nebitno o kom igraču je reč. mene je prevario da ga zapratim kao osobu koja gaji ogromne simpatije prema novaku čini mi se oko wimbledona 2018 ne kada je sa svima (u trenutku slabosti) podelio impresiju da je novak najbolji igrač kojeg je gledao

 

Ne, čovek jeste hejter. Nema šanse da pišeš kao on o Đokoviću ako ga ne mrziš. Bio je u pravu u par slučajeva ali način na koji je o tome pisao je bio krajnje uličarski i bedan i bez grama poštovanja prema najboljem svih vremena. 

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Ne, čovek jeste hejter. Nema šanse da pišeš kao on o Đokoviću ako ga ne mrziš. Bio je u pravu u par slučajeva ali način na koji je o tome pisao je bio krajnje uličarski i bedan i bez grama poštovanja prema najboljem svih vremena. 

moguće, nisam ga pratio kroz članke, znam ga samo preko tvitera, a tu mi je utisak da je čovek malo ljigav a ne da ima nešto protiv novaka.

Link to comment

Ne mogu Vilander i Rotenberg u istu recenicu nikako. Niti je Svedjanin ikada ruzno pricao o Novaku (vise nije verovao u njegove mogucnosti), niti ovaj ljigavi picopecavc moze ikada nesto afirmativno da napise za Novaka posle svega. I ne treba.

Link to comment

Kakav je Noletov bilans na OI? Jel bese ima jednu bronzu ili samo polufinale? Secam se poraza od Marija i Del Potra, ostalo mi nekako izbledelo. Trebalo bi da je na tri igara igrao.

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Kakav je Noletov bilans na OI? Jel bese ima jednu bronzu ili samo polufinale? Secam se poraza od Marija i Del Potra, ostalo mi nekako izbledelo. Trebalo bi da je na tri igara igrao.

 

Dobio je Blejka 2008 u borbi za treće mesto nakon što je pukao od Rafe u polufinalu (čuveni Đokosmeč na meč lopti za Rafu). 2012 je izgubo od Mareja u SF i Delpotra u borbi za bronzu.  Izgubio od Delpotra u prvom kolu 2016.

  • +1 1
Link to comment

Pa da ispoštuje malog :D

 

@kud u maglu Simoviću

 

Lol daj ne zajebavaj, ovo apsolutno ništa ne znači.

 

Nula koma nula šanse da će da ide u Japan ako ne igra i da je dozvoljena publika, a kamoli ovako. 

Edited by Heaviside
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...