Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Veliki se povlače na vreme, zato ostaju veliki.

No, ja nisam Nole, ovo je samo moje mišljenje.

Mislim da mu više nijedna titula kurcu ne treba. Ajde kao još jedan GS da bude frtalj od stotine

Samo rizikuje da ga klinci šure na turnirima kao nesretnog Rođu.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Niko ne priča, a slabo ko i pamti kako je neki veliki igrač igrao poslednjih godinu, dve karijere. Sigurno prva asocijacija na Džordana nisu njegove igre u Vašingtonu i onaj promašaj zakucavanja na allstar-u

 

I "nesrećnog" Rođu niko ne pamti po tome. Garantujem da gde god se pojavio, npr. sad u Kini, nisu ga saletali sa pitanjima: "kako si se osećao dok te klinci šure?"

  • +1 2
Link to comment
50 minutes ago, Filozof manijak said:

Veliki se povlače na vreme, zato ostaju veliki.

No, ja nisam Nole, ovo je samo moje mišljenje.

Mislim da mu više nijedna titula kurcu ne treba. Ajde kao još jedan GS da bude frtalj od stotine

Samo rizikuje da ga klinci šure na turnirima kao nesretnog Rođu.

Koji veliki se povukao na vreme? Daj primere. Najveci su svi igrali dok ne popadaju.

Link to comment

PSD mi prvi pada na pamet

Iz tenisa - Borg, možda čak i prerano.

 

postoji život i posle aktivnog bavljenja sporta, telo će mu biti zahvalno posle

Link to comment

Mora da uzme jos jedan W.

RG i masterse da preskce, a izmedju GS-ova na ekskurziju po manjim turnirima. Odrzava formu i upoznje se sa klincima koji mogu da ga iznenade u prvim kolima GS, a mozda stigne i do 104. titule :thumbup:

Konors neka ostane na tronu sa 109, ali deda sa 103 mora da padne kao i Margaret Kort sa 24GS, Serena mu je to ostavila u amanet :D

Deda ima 25 titula na ATP 250 i 24 na ATP 500, apsolutno nedopustivo da ga sije po ukupnom broju titula. Ako ne bude mogao slemove da osvaja igrace manje turnire samo da ga prestigne.

 

 

Edited by Serena
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Na kraju Borgu ili Samprasu ništa ne znači što su se na vreme povukli, kada trojica imaju debelo više titula.

 

Mislim, ne znam otkud to i kako to ime i karijera može da se pokvari ako se gubi u poznoj fazi karijere. Potpuno je normalno i to je biologija. Da li hoćete reći da je Majkl Džordan pokvario svoju karijeru, jer je brisan o patos dok je bio u Vašingtonu? Ne, pamtiće se njegova karijera devedesetih.

  • +1 1
Link to comment

nidje veze. Pistol Pit se oprostio dobrih godinu dana nakon zadnjeg turnira, slicno kao i Fedex

 

najbolje bi bilo po nekima da je nakon urucenja medalje u parizu, istu zavrljacio u Senu i rekao ciao (kad se vec prosle godine nije ispišao u AO pehar na ceremoniji)

 

budala

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...