Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

bas mi je gadno novakovo držanje i dešavanje oko njega otkad je uzeo zlato. od grljenja, preko strika koji se zahvaljuje vučiću do priče gde se poziva na nauku kad su ga pitali o litijumu. i naravno da mi je bilo toplo oko srca da vidim dupke punu dvoranu za prvo kolo turnira jer on igra. 

Link to comment
1 hour ago, Serena said:

 

 

Al ce sutra Coboli da ga isprasi. 

 

Koliko se gubi lik, nisu istine :lol:

Link to comment

A ko zove Beretinija? :rolleyes:

Spoiler

B51negn.jpeg

 

Vidi se iz aviona da je Novak u Sangaju zbog sponzora i slikanja, cuva se za Six Kings Slam :cool:

Link to comment
On 8. 10. 2024. at 13:39, Hele said:

Screenshot-20241008-133425-You-Tube.jpg

 

 

19 hours ago, Tsai said:

Lici na onaj spomenik despotu stefanu na uglu 29. i drinciceve 

 

Ovde su uhvatili forhend... :fantom:

 

IMG_20210128_153350-768x512.jpg

Link to comment

Meni nije jasno gde Novak nalazi inspiracuju/motiv da izadje na teren posle zlata na OI? 

Ovaj decko danas je blizi po godinama Stefanu Dj. nego Novaku.

Link to comment

Što bi se reklo, nalazi u decenijskoj pretrpljenoj torturi od navijača i medija. Uvek zapostavljen i izviždan od Fedal navijača i danas kada izađe na neki veliki turnir u USA ili u Evropi ima publiku koja je protiv njega, iako su se Federer i Nadal delimično povukli. Šta god uradi, koji god rekord obori, ništa nije dovoljno dobro, čak je i slao srca navijačima posle svakog meča, ali lol, navijači hoće da ga nema i da gledaju kako gubi mečeve da bi njihov Nadal ili Federer bio GOAT.

 

Na kraju, Novak je nekim čudom uspeo da se izbori sa tim pritiskom. Za mene je WB14 prekretnica njegove karijere, kada je dobio Federera na njegovom Vimbldonu i pred njegovim navijačima, od tada se kod Novaka apsolutno sve menja na mentalnom planu i postaje prava zver koju teško možeš uništiti, sledeća godina je bila statistički najdominantnija sezona ikad viđena u Open eri.

 

Zato mislim da će Novak još da traje dok ga telo ne izda, jer iako Federer i Nadal ne igraju, on igra protiv njihovih navijača.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...