Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

18 minutes ago, bags said:

Prvi mec Djokovica koji sam gledao je Australija 2007 protiv Federera. Secam se dobro jer sam spremao najtezi ispit sa najboljim drugom. (btw. koji je sad L8 u Google :hail:) Ja nisam mislio da ce imati bilo kakvu sansu. Tada je to bilo kao da Novak u prime naidje na nekog nesrecnika iz kvalifikacija. Ovaj drug naravno video moju neku nadu u kakav takav povoljan ishod i krene me zajebavati celi mec. Ja bas popizdim i ishejtujem ga onako max preko potrebe i lik da se iskupi kazee onako pomirljivo: Ajde mozda bude nesto od njega...

 

Jebeni avgust 2024 covek jos uvek tu. Sta je sve proslo svih ovih godina je nestvarno. Mesta, ljudi, poslovi, dobre stvari, lose stvari ali blesavi Novak tu i dalje. I kida pored svih otezavajucih okonosti. Alkaraz je neverovatan favorit i skoro siguran pobednik meca u nedelju, ali ako ima ikakve sanse molim posle dugo vremena sve bogove i natprirodne kosmicke sile da povuku par lopti kada treba na stranu Kljake jer je zasluzio kao niko drugi ovo zlato.

 

Cuj sta je sve prošlo, 

Kad sam ga počeo gledati, studirao, ni blizu faksa, dok on završi karijeru moj klipan ce biti srednja skola debelo:D

  • +1 2
Link to comment

Ja sam ga prvi put gledao protiv Vavrinke u finalu Umaga 2006-te i odmah se videlo da je izuzetan potencijal tako da sam mu hrabro predvideo da će biti treći igrač na svetu, valjda ni u ludilu nisam mogao da pretpostavim da bi mogao da razgrne Fedale

Link to comment

Obrisao je BGhost i svoju tvrdnju, kad se pojavio Djokovic, da nije nikakav talenat, Ana Ivanovic je kudikamo bolja.

Link to comment

Ja sam Nioleta prvi put gledala kad je osvojio svoj prvi masters, Miami beše 2007

 

Edited by duda
  • +1 2
Link to comment
Just now, duda said:

Ja sam ga prvi put gledala kad je osvojio svoj prvi masters, Miami beše 2007

 


isto. dotad sam mislio da je kao tipsarević naduvana priča od naših medija, od tad sam dajhard fan. koja je privilegija od početka svedočiti uspehu i navijati za čoveka koji će prevaliti ogroman put i postati najbolji ikada.

 

i ja sam stvarno u nedoumici, čije iskustvo nekog ko tako sedne pa gleda može da se poredi sa navijanjem za đokovića od početka njegove karijere? :lalab: gledaš seriju, kupi te svom snagom, al koliko god da je napeto i da dobro vozi to je neuporedivo sa količinom emocija i trilerom koji su dvadeset godina išli uz čoveka koji je na svetsku scenu stupio ispod radara i okrenuo je naglavačke. imaš omiljene filmove, knjige, ali kako da budu intezivniji od nečeg što te je mnogo puta raznelo a isto bi moglo da bude film ili knjiga u dvadeset sjajnih delova? timske sportove ne pratim, ne sumnjam da su tamo emocije jednako jake, ali tamo je sve kao na pokretnoj traci, sutra se zaboravlja današnji šampion, vrhunci tonu u istoriju, a ovde je priča takva da se završava sa čovekom koji je postao najbolji ikad. 

 

i sve je to trebalo da se doživi. kad pitaju da preporučiš film ili seriju kažeš šta ti se sviđa. kad pitaju šta da se gleda, ne možeš da kažeš uzmi pa gledaj šta je radio đoković. mislim možeš ali nije to to i deluje kao glupava sprdnja. zato smo mi koji smo ga pratili privilegovani. 

  • +1 5
Link to comment

E da.

Sad se setih.

Gledala sam ga i na IW iste godine, pre tog Miamia. Tada je jedna devojka (veliki fan), na pokojnom B92 forumu napisala da je Nole vrlo blizu da pobedi Nadala (od koga je na tom IW izgubio ako me sećanje dobro služi) i zbilja, pobedio ga je Nole (qf ili SF) već u Miamiu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...