Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Zato sedamnaest bejzbolaša baš čine listu relevantnom (za svijet pogotovo), svaki šesti bejzbolaš, ako računaju po parama koje zarađuju to je super, ne znam kako se onda tu uklapaju WNBA gospođe koje zarađuju koliko igrači u srpskoj drugoj fudbalskoj ligi ali ih ima kao da je u pitanju najgledanija liga na svijet, a davnih dana je MJ rekao šta treba o ženskoj košarci. Mislim nema Ferštapena a ima nekog tamo što je imao 2 no hit utakmice, evo padam na dupe što je učinio dosadan sport još dosadnijim.

Link to comment

Ko je nama kriv sto i dalje gledamo na Ameriku kao na neko svetsko cudo, a to je drzava u raspadu...

 

Ova lista je ekvivalent nekom nasem klosarskom portalu da objavi listu, samo to ne prenosi ceo svet. Ali novinari koji pisu su jednake inteligencije i strucnosti.

Edited by Hele
Link to comment

ovo ja klasican click bait

na iole ozbiljniju listu bi vecina rekla: toeto™ !

ovo je sad: stakojiqrac? i krece klikanje do imbecilnosti

Link to comment

sve te iz Wnba imaju po 4-5 zlatnih medalja. To je sad ozbiljan skandal staviti njih par umesto ove naše što je igrala jedno finale? 

 

Banatske šore barem gledaju i treniraju stotine miliona ljudi u severnoj i latinskoj americi, japanu, koreji i kojekude. ali jebeš to, ajmo kmečati što pokraše ovog iz formula gde pristup ima njih par hiljada.

mučenoj državi bi bilo jeftinije da je finansirala svemirski program i poslala nekog šarplaninca na mesec ili makar u orbitu, nego što je ulupala para da Miloša Pavlovića Borkovića ugura do cvajte u formulama.

Link to comment
4 hours ago, omiljeni said:

sve te iz Wnba imaju po 4-5 zlatnih medalja. To je sad ozbiljan skandal staviti njih par umesto ove naše što je igrala jedno finale? 

 

Banatske šore barem gledaju i treniraju stotine miliona ljudi u severnoj i latinskoj americi, japanu, koreji i kojekude. ali jebeš to, ajmo kmečati što pokraše ovog iz formula gde pristup ima njih par hiljada.

mučenoj državi bi bilo jeftinije da je finansirala svemirski program i poslala nekog šarplaninca na mesec ili makar u orbitu, nego što je ulupala para da Miloša Pavlovića Borkovića ugura do cvajte u formulama.

Da ne znam da ti je koncept da troluješ pa da ti čak i odgovorim na ovo, ali pošto znam šta je, evo samo mi objasni po čemu je šestina najvećih sportista iz bejzbola koji se ozbiljno igra u dvije i po države. Odbojka i kriket su za to masovni sportovi. 

Ma Long ima više medalja od svih tih košarkašica zajedno, u najmasovnijem sportu na svijetu, pa što ga nema? Tek o bejzbol igračima da ne pričam, koliko oni medalja imaju? Nula koliko vidim, toliko o tom sportu.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

lista za reklamozdere i sl debile,

cak se i autori u uvodu sprdaju sa istom

 

mislio sam da ce Novak prijaviti neki od ovih manjih turnira na sljaci, makar u dublu, cisto da udari par lopti radi ponovnog presaltavanja na clay ali sta je tu je

Link to comment
On 19.7.2024. at 2:14, James Marshall said:

Srećom pa nema previše US državljana na ovoj listi, WNBA i MLB podzastupljeni skroz. Za sve ove tetke iz NBA Tijana Bošković je megagiga sportista, da ne pominjemo recimo jednu Sandru Perković, mislim dovoljno je to što je neko stavio Anrija ispred Zidana, ja mislim da ni Anri ne bi sebe stavio ispred Zidana. 

 

 

Link to comment

Ovo je sad totalni oftopik, ali Anri i jeste ispred Zidana u 21.veku.

 

Na ovom klipu iznad Anri kaze da je Zidan bolji, ali tu se misli na celu karijeru, Zidan je pet godina stariji i igrao je samo do 2006. godine i dosta toga je postigao 90ih.

 

Anri tek dolazi u Arsenal 1999. godine i sve uspehe je napravio u 21.veku.

Link to comment
On 19. 7. 2024. at 21:54, James Marshall said:

Da ne znam da ti je koncept da troluješ pa da ti čak i odgovorim na ovo, ali pošto znam šta je, evo samo mi objasni po čemu je šestina najvećih sportista iz bejzbola koji se ozbiljno igra u dvije i po države. Odbojka i kriket su za to masovni sportovi. 

Ma Long ima više medalja od svih tih košarkašica zajedno, u najmasovnijem sportu na svijetu, pa što ga nema? Tek o bejzbol igračima da ne pričam, koliko oni medalja imaju? Nula koliko vidim, toliko o tom sportu.

 

pa ne znam jel to trolovanje, samo hoću da ti pokažem da bi tvoja lista bila duplo lošija od liste koju je napravio ovaj lik sa espn.

ti hoćeš da uključiš više sportova. super. odbojka zaslužuje neko mesto definitivno. koliko mesta? po jedno/dva za muškarca i jedno/dva za ženu npr? to moraju biti neki brazilci i brazilke koji imaju po par zlatnih medalja. znaš koji cv moraš da imaš da bi upao u top100 jbt, a ova naša ima jedno finale.

Perković može da upadne ako ćeš za atletiku da odvojiš barem 20+ mesta na listi. Ali koliko god ja obožavao atletiku, to ne možeš da uradiš. Perković bi upala na top500, ali na top100 nema šta da traži.

Formula 1 je takav sport da zaslužuje max jedno mesto na listi i to da pjevaju od sreće. Schumacher je previše 90s, tako da lagano upada Hamilton.

 

ovaj što je pravio listu je baseball writer i zato je nabacao njih gomilu. taj tekst je objavljen dan posle njihove all-star utakmice što je tradiconalno jedini dan u godini kad nema utakmica big 4 sportova. najsporiji dan u godini za espn. i redakcija koja pokriva banatske šore dobije zadatak da se snalazi i da nekako popune prostor. ostale redakcije su odavno na kolektivnom godišnjem. lik je možda potrošio 10 sati da sklepa ovu listu, nabacao te njihove bejzbolaše, i par ovih poznatijih iz nba i nfl i koga se setio iz ostalih sportova. i eto jednokratnog contenta.

ta njegova lista je đubar, ali je bolja od tvoje. on je za atletiku dao samo 3 mesta što je premalo i stavio je Felixicu kojoj ni u ludilu nije mesto u top 3 i pitanje da li joj je mesto i u top 10, ali barem nije tresnuo Perkovićku koja nije ni top20 u svom sportu.

 

btw Mi Hrvati imamo Lukicu, Perkovićku treba skloniti, ali upada Janica definitivno.

Za Balića nema mesta jer ne može rukomet da dobije 2 mesta, ali zaslužuje barem honorable mention.

a Vi Srbi ne treba nikog da imate. Košarka treba 4-5 mesta za muške, to su Lebron, Kobe, Durant i Curry. Shaq mi je previše 90s. I jedini koga bih ja još razmotrio je Ginobili. I još dodati jednu-dve žene i to je to za košarku. Tenis u top100, ako smo baš baš dobre volje, zaslužuje jedno mesto a Serena je tu no brainer.

  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, Serena said:

Momci, da predjete malo pred drugu prodavnicu? 

Z0SLDG1.jpeg

 

Kakve gace :blush:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...