Jump to content
IGNORED

slobodan pristup naoružanju


Anduril

Recommended Posts

Istini za volju

And even so, individual churches will have the freedom to decide for themselves whether or not to allow firearms inside their doors.
Ali jeste bizarno sve to skupa. Biras crkvu u kojoj ces bogu da se molis po osnovu toga da li dozvoljavaju oruzje.
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    103

  • Anduril

    97

  • Turnbull

    75

  • Аврам Гојић

    64

with guns, killer and victim are usually the same

The gun debate has focused on mass shootings and assault weapons since the schoolhouse massacre in Newtown, Conn., but far more Americans die by turning guns on themselves. Nearly 20,000 of the 30,000 deaths from guns in the United States in 2010 were suicides, according to the most recent figures from the Centers for Disease Control and Prevention....“The literature suggests that having a gun in your home to protect your family is like bringing a time bomb into your house,” said Dr. Mark Rosenberg, an epidemiologist who helped establish the C.D.C.’s National Center for Injury Prevention and Control. “Instead of protecting you, it’s more likely to blow up.”...Suicidal acts are often prompted by a temporary surge of rage or despair, and most people who attempt them do not die. In a 2001 study of 13- to 34-year-olds in Houston who had attempted suicide but were saved by medical intervention, researchers from the C.D.C. found that, for more than two-thirds of them, the time that elapsed between deciding to act and taking action was an hour or less. The key to reducing fatalities, experts say, is to block access to lethal means when the suicidal feeling spikes.
Link to comment
pa sa moje tačke gledišta dođe mu isto, nije mislio da je lopov nego su se malo popičkali, a kad imaš oružje u kući... bum
Nikad nisam imao ovakvu ribu ne znam kako to ide sa ovakvim ribama i gvozdjem u kuci. Veliki procenat tih sportista su drogirani manijaci.
Link to comment

Da, Alex Jones je verovatno najveći ludak među gun nuts. Da piše na srpskom, verovatno bismo njegove snimke svakodnevno kačili na Zaglupljivanju nacije.

Link to comment

evo ja vec sat vremena zivota izgubih vatajuci highlightse ovog Alexa Jonesa po Youtubeu i polako mi se kristalise nekakva slika; ne mislim da je obavezno veci nut. mislim da je sigurno najveci entertainer u moralno-glibavom svetu americkog right wing radia. ili svakako je veci Becka, Limbaugha i Savagea, jer zna sta njihovim slusaocima treba - i to im isporucuje. eno citam da se jebeni Glenn Beck posle onog Jonesovog gostovanja kod Pierce Morgana reko u svojoj emisiji da je Alex Jones zapravo left-wing conspiracy koji ima za cilj da predstavi right-wing gun advocatse kao ljude koje bi trebalo u straight-jackets. covek se uspanicio za ratingse ! a i kako i ne bi kad je sisica sa crvenog tepiha cije nekoherentno histerisanje i zvrljanje po tabli pales in comparisment prema zivom vitriolu koji Jones izbljuje samo u svom jutarnjem shirtless rantu sa krmeljima u ocima u svom nerazmestenom krevetu.mislim vole americki rightwingeri onu korporativnu kucku Becka i evandjelisticke retarde poput Limbaugha u nedostatku boljih varijanti, ali cak i sludjena americka right wing radio publika ima nekakve strasti za Realnim i svakako da ce tip kao Jones - arhetip ogorcenog individualiste who takes on the system with his trusty revolver - mnogo bolje rezonirati sa njima od ostalih varijanti.Alex prosto zna sta je good tv bolje od ostalih right wingera. + kad pokusava da bude funny, cesto actually i jeste funny. u onom videu kod Piersa Morgana kad se posle zastrasujuceg 13-minute ranta krenuo sprdati sa Piersovim britanskim akcentom to je bilo funny.mislim i Cenk pominje u jednom od TYT videa, on za razliku od Becka ima i ogromnu liberalnu publiku. a zasto, odgovor yet again: good tv.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

posto smo imali dugacak period vremena u 80im i 90im u kojem television jeste bila more real than reality i gde je bio prakticno no contest between the two, sada kao da je uslov za good tv postalo to da realnost mora nekako da se usunja nazad u tv da bi tv osto konkurentan. meni se to cini kao pozitivan trend.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
evo ja vec sat vremena zivota izgubih vatajuci highlightse ovog Alexa Jonesa po Youtubeu i polako mi se kristalise nekakva slika; ne mislim da je obavezno veci nut. mislim da je sigurno najveci entertainer u moralno-glibavom svetu americkog right wing radia. ili svakako je veci Becka, Limbaugha i Savagea, jer zna sta njihovim slusaocima treba - i to im isporucuje. eno citam da se jebeni Glenn Beck posle onog Jonesovog gostovanja kod Pierce Morgana reko u svojoj emisiji da je Alex Jones zapravo left-wing conspiracy koji ima za cilj da predstavi right-wing gun advocatse kao ljude koje bi trebalo u straight-jackets. covek se uspanicio za ratingse ! a i kako i ne bi kad je sisica sa crvenog tepiha cije nekoherentno histerisanje i zvrljanje po tabli pales in comparisment prema zivom vitriolu koji Jones izbljuje samo u svom jutarnjem shirtless rantu sa krmeljima u ocima u svom nerazmestenom krevetu.
O da. Ne treba zanemariti da svi ti desničarski komentatori odlično žive od only 9.99$ per month pretplate. Bil Maher je lepo to objasnio pre par nedelja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...