Jump to content
IGNORED

slobodan pristup naoružanju


Anduril

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    103

  • Anduril

    97

  • Turnbull

    75

  • Аврам Гојић

    64

ouaj, 1 mirelam je u 1 holandiji kupio 1 samostrel koji je jebeno uboitiji od vecine pistolja. samo kazem :)
blago njemu, u srbiji to ne moze legalno da se nabavi...
Link to comment
ouaj, 1 mirelam je u 1 holandiji kupio 1 samostrel koji je jebeno uboitiji od vecine pistolja. samo kazem :)
i sam znas da imam dozvolu i da sam prosao sve psihofizicke testove -_-
Link to comment

A i nabavio si ga iskljucivo radi licne bezbednostiElem, nekako mislim da liberalizacija posedovanja i nosenja oruzja ne bi nista promenila u smislu opste bezbednosti. Onaj kome prangija treba za pravljenje sranja nabavice je uprkos bilo kakvoj zabrani. S druge strane, mirnim ljdima pistolj nece nicemu sluziti i skupljace prasinu na vrhu nekog sifonjera. I opet smo na istom.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

jednom sam, dok sam bio dijete malih nogu (i stopala), prackom pogodio brata belca greskom. to me je vise bolelo nego da sam samog sebe upuco, eto toliko sam ja osecajan! od tada uvek pazim kad gadjam obojene i ne rizikujem nista!

Link to comment
A i nabavio si ga iskljucivo radi licne bezbednostiElem, nekako mislim da liberalizacija posedovanja i nosenja oruzja ne bi nista promenila u smislu opste bezbednosti.
Ustvari verovatno bi.Vise oruzja=vise upotrebe.Lakse je nekoga upucati nego izbosti, udaviti, umlatiti i dodatno brze je, manje vremena za "predomisljanje".Inace, citam ceo topik i ne mogu da verujem kakve paralele Svajcarska-Srbija :lol:
Link to comment
ko ima najliberalniji odnos prema posjedovanju i/ili nosenju oruzja, osim svajcaraca i teksasana? ne racunajuci razne pripizdine, -stanove i sl.
Mislim i da su kanadjani poprilicno konstruktivni.Drzanje i nosenje nikako ne moze u formi i/ili.Uzasno je velika razlika.
Link to comment
ko ima najliberalniji odnos prema posjedovanju i/ili nosenju oruzja, osim svajcaraca i teksasana? ne racunajuci razne pripizdine, -stanove i sl.
Od evropskih zemalja, Finska, Češka i Austrija. Sve su ostale razvijene zemlje manje ili više konzervativne u pogledu davanja oružja široj populaciji.
Link to comment

Komsiluk se lepo naoruzao: If you're not sure gun sales have hit a new record high, look no further than the crowded parking lot of Adventure Outdoors in the Atlanta suburb of Smyrna.The gun super store sold twice as many firearms last month as they did in December of 2010.They've been so successful, they recently more than doubled their floor space by moving into a former supermarket."I just think that they've become more popular than they used to be and people are purchasing," owner Jay Wallace told 11Alive News on Monday.According to the FBI, December of 2011 set a record high for gun sales in the U.S. with more than 1.5 million background check requests from dealers.That doesn't include sales between private owners.Wallace isn't sure if the surge is thanks to a fear of tougher gun control laws or a fear of growing crime...or both.The latter is why customer Jerry Green of Douglasville was paying a return visit with his teenage son."People are desperate these days with the economy; there's a lot more robberies due to that and we just feel like we need to have ourselves protected in case something does happen," Green said.Those who favor stronger gun control laws, like New York City Mayor Michael Bloomberg, say too many legally sold guns end up being stolen or resold on the black market.Mayors Against Illegal Guns claims nearly 28 percent of the weapons sold in Georgia end up at a crime scene within two years.It so happens New York's Mayor is still tangled up in a 5 year legal battle with Smyrna's Adventure Outdoors over tighter gun control.So far, their continuing court struggle has been a draw.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...