Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

@Zaz_pi,

zanimljivo je da se sada veruje u izvestaj SOHR i da se uzima kao nepobitan. Da li to vazi i za njihove druge objave (recimo za objave o 21. avgustu, kontinuiranom nastavku upotrebe odredjenih hemijskih supstanci od strane Asadovih snaga, hiljada pobijenih civila u napadima tih snaga...) ili se radi o selektivnom koriscenju vesti ili mozda o selektivnom verovanju u te vesti?

Link to comment

odgovoricu ti kad prvo ti meni das odgovor. moje pitanje upuceno tebi je bilo vrlo jasno i precizno jer dovodis sebe u situaciju da svako ovde moze da te smatra za osobu koja bira vesti samo onako kako se tebi svidjaju.

dakle, prvo tvoj odgovor, a onda cu ja tebi reci sta god te zanima.

Link to comment

Samo odgovori na ovo ili da te javno pocnem deklarisati kako nekog ko je sposoban samo na selektivno razmislajnje.

@Zaz_pi,

zanimljivo je da se sada veruje u izvestaj SOHR i da se uzima kao nepobitan. Da li to vazi i za njihove druge objave (recimo za objave o 21. avgustu, kontinuiranom nastavku upotrebe odredjenih hemijskih supstanci od strane Asadovih snaga, hiljada pobijenih civila u napadima tih snaga...) ili se radi o selektivnom koriscenju vesti ili mozda o selektivnom verovanju u te vesti?

 

Edited by Bane5
Link to comment

Zaz: Čovjek te je nešto pitao, možeš mu odgovoriti, ne moraš mu odgovoriti. Nije ovo inkvizicija. Ali je nepristojno odgovarati pitanjem. Dalje raspravljanje na takav način će biti smatrano trolovanjem a postovi će biti brisani.

Link to comment

Hvala nautilus, u principu nespremnost na komunikaciju je cesto odlika Zaz_pi-ja. Moje pitanje njemu i dalje stoji.

 

I jos, molio bih moderaciju da samo malo obrati paznju da se previse ne mesaju postovi o Siriji i 'arapskom prolecu' jer postoje teme za obe stvari.

O IS(IS)-u moze ovde jer drugi odgovarajuci topik nemamo.

Link to comment
×
×
  • Create New...