Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

naprotiv, osim sto si se sluzio lazima, bukvalno si uskakao na skoro svaki moj post i bio uporan u obesmisljavanju svake diskusije.ako to nisi shvatio i uvideo kod sebe, dzabe ti sve.od sada cu svatki tvoj post koji se nakaci na moj u ovoj temi prijavljivati moderaciji.

Link to comment
Koristis stradanje jedne strane da bi nesto postigao na ovome forumu, meni nedokucivo. Dolazis sa informacijama sa one prcije katarskog emira(poznati po demokratiji i sirenju iste, imaju ogromno isksustvo i pravi su primer iste :lol: ) koja ima svoju agendu i napadas druge izvore, dok je u poslednjih mesec dana ubijeno stotine kurdskih, alavitskih, hriscanskih civila u pravim masakrima sirom Sirije. Doduse, znao si za to, ali nekako ti promaklo da stavis vest o tome. Isto kao sto ti je promaklo da stavis informaciju da su u Siriji dosli isnpektori UN i da mozda mogu da obidju mesto napada. Oni kurdski civili sto prelaze reku, kao da ih vodi Mojsije, nisu slucajnost vec deo ratnih operacija islamista i FSA, koji dobijaju ogromnu podrsku Turske. Ne pada mi na pamet da ti kontriram u tvojoj zlicnometriji, niti da ulazim u takvu pricu koju ti nazivas konstruktuvnom.Uzgred, u Libiji je situacija jako losa. Izvoz nafte je obustavljen iz mnogih postrojenja, naoruzane grupe upadaju u ministarstva, preti se vojnom intervencijom itd. To ti isto promacinje.Briga me da li cu zbog ovoga da dobijem ban zbog hajkanja. :) I, ne pada mi na pamet da mu kontriram sa linkovima gde se pokazuje stradanje druge strane. To je bolesno.
nastavak besmislenog stalkovanja i posle upozorenja - 7 dana + wp.edit: i izvinjenje moda zbog zakasnele reakcije.
Link to comment

60+ mrtvih. 600+ ranjenihizgleda da su napali dvije dzamije koje su bile pune zbog molitve petkom. ode liban u gradjanski rat.hezbolah se ogradio. bivsi premijer hariri (premijer je uvijek sunit) nije okrivio nikoga samo je zatrazio od ljudi na lokalu da ostanu smireni.

Edited by nautilus
Link to comment

Либан је одувек био колатерална штета окружења.Што се Сирије тиче, Французи су заузети у Малију и по Африци. Једино да Саудијци лично интервенишу у коалицији с оним прцвољцима из Персијског залива...

Link to comment
Mnogo se frjlas sa time ludak, debil...
Nemam ništa bolje za kasape i decoubice, sorry. Za Erdoğana prihvatam korekciju, njemu "prsnuta lajsna" fakat bolje pristaje.
Link to comment
Nemam ništa bolje za kasape i decoubice, sorry. Za Erdoğana prihvatam korekciju, njemu "prsnuta lajsna" fakat bolje pristaje.
Rec "zlocinac" je bolji sinomin za kasape i decoubice.
Link to comment

nazalost, ima na svetu jos zemalja u kojima je upotreba kasetnih bombi sasvim po zakonu. Amerika, Srbija...

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Pa Saudi Arabia je lučonoša demokratije, ljuckih prava i sloboda. :fantom:I Iraku su 80-tih prodavali na tone hemije, a 2000-tih bombardovali zato što "sami prave".Doduše nikad dokazano, ali ko još pamti izlaganje nekog tamo Kolina Pauela(?) u UN.

Link to comment
×
×
  • Create New...