Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Izgleda da se u narednih sat vremena očekuje obraćanje Mubaraka na javnom servisu, i očekuje se da izjavi da se neće kandidovati i za sledeći mandat, ali ništa više od toga (Channel 4)

Link to comment
Izgleda da se u narednih sat vremena očekuje obraćanje Mubaraka na javnom servisu, i očekuje se da izjavi da se neće kandidovati i za sledeći mandat, ali ništa više od toga (Channel 4)
ovo mu je drugo obracanje voljenom narodu. Ben Aliju je trebalo tri da se pripremi za put.
Link to comment

“You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.” - Winston Churcillhttp://www.nytimes.com/2011/02/02/world/middleeast/02transition.html?_r=1

Link to comment
je l' video neko ovih dana muhameda jusufspahica? mislim da mu je majka egipcanka - bilo bi zanimljivo saznati sta mu familija javlja o dogadjajima.
Mislim da je iz egipatske kraljevske porodice. Ili sam nešto pomešao :unsure:
Link to comment

Dakle, očekivano. Do narednih izbora je u fotelji, nema odlaska sada i odmah.Ultimatum "do petka ili... ćemo biti mnogo ljuti" i dalje ostaje, videćemo šta će biti u narednih par dana.

Link to comment

ko je onaj lik sto je maloprije govorio na dzaziri da se atmosfera mozda malo spusta, i da treba razmisliti sta dalje i sl? nesto sam cula samo polovicno i kratko.

Link to comment
Mislim da je iz egipatske kraljevske porodice. Ili sam nešto pomešao :unsure:
nisi, majka mu je cerka ramzesa treceg, koji je vladao egiptom sve do skora. onog nasera su izmislili komunisti, da zamajavaju posten svet. nikad taj nije postojao.
Link to comment

Izgleda da u Aleksandriji počinje neki pičvajz. Usamljeni tenk vozi prilično haotično kroz priličan broj ljudi.Rafali.

Link to comment

Reporter sa mesta govori da ne puca armija, iako ljudi gađaju tenkove (?) nego kaže da izgleda da su se susrele grupa demonstranata i onih koji podržavaju Mubaraka. Čuo se jedan kratak rafal.edit: Ako imate Al Džaziru, kamera im je uperena pravo u park. Opet se čuo rafal, izgleda da armija puca u vazduh da oladi ove koji se mlate među sobom?!

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
×
×
  • Create New...