Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Neki Malikijev ortak u vladi priznao da su Obami milostivo dopustili da 100% ode po uputama iz Irana. Tako mi onda sad nekako puše da se ove zadnje konjunkturne sunitske bombe financiraju iz Riyadha.

Link to comment
Neki Malikijev ortak u vladi priznao da su Obami milostivo dopustili da 100% ode po uputama iz Irana. Tako mi onda sad nekako puše da se ove zadnje konjunkturne sunitske bombe financiraju iz Riyadha.
?Nista ne razumem. U poslednje vreme mnogo metaforicno pises.
Link to comment

Moj komentar se odnosio na činjenicu da dokle god bude država koje su ustrojene kao Iran i Saudijska Arabija (crkva nije odvojena od države) njihovim susedima će biti teško da naprave nešto što liči na zapadne demokratije. I ne, ne treba stavljati Tursku u isti koš.

Link to comment

po izvestajima uhapsen je u ubariju - regionu koji je dominantno naseljen tuarezima.taj region su 'oslobodile' jedinice ntc-a sa nafusa planina i ako je saif uhapsen, onda se on vec verovatno nalazi u rukama berbera iz zintana.nisam siguran da ce ga oni tek tako predati icc-u.ps. ipak, iskustvo iz libije nam nalaze da sacekamo jos neku potvrdu.

Edited by Bane5
Link to comment

Pa, mislim da je potvrđeno, imaju i šminkera™.

Reuters reports that it has spoken to Saif al-Islam Gaddafi since his capture. He said he was okay and that the bandages on his hand - seen in a photograph released by militia in Sabha earlier - were from injuries sustained in an airstrike a month ago.
_56814902_56812668.jpg
Link to comment

Premijer je pre mesec i po izjavio da ce ustav Tunisa morati da se uskladi sa serijatskim pravom, jer je islam deo Tuniske kulture.Ima i Iran Ustav, ako se ne varam, a imala ga je i nacisticka Nemacka. I zakone, u kojima je pisalo da su jevreji jednako zasticeni kao i sve druge domace zivotinje (ili malo losije).Ali vazno da ces ti nama da budes srecan, jer je diktator zbacen, a vlada je izabrana na demokratskim izborima.

Link to comment
Premijer je pre mesec i po izjavio da ce ustav Tunisa morati da se uskladi sa serijatskim pravom, jer je islam deo Tuniske kulture.Ima i Iran Ustav, ako se ne varam, a imala ga je i nacisticka Nemacka. I zakone, u kojima je pisalo da su jevreji jednako zasticeni kao i sve druge domace zivotinje (ili malo losije).Ali vazno da ces ti nama da budes srecan, jer je diktator zbacen, a vlada je izabrana na demokratskim izborima.
:Hail:
Link to comment
ISLAMISTA DŽEBALI NOVI PREMIJER TUNISAmoj bold. Usrecice se. Nadam se da ce im kuran umesto Ustava doneti radost i srecu.
Erdogan-with-his-wife.jpg

u Egiptu, umereno-sekularna vojska jos uvek pokusava. valjalo bi im da nauce turski.http://www.youtube.com/watch?v=oufe87KV2lI

Edited by Gandalf
Link to comment
×
×
  • Create New...