Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Mislim da u confirmed mozemo da ubacimo i Mutasima.

?@ minkaMisli na svoje aviončiće. Ako itko sigurno NIJE imao vojnike na terenu u Libiji, onda je to Kanada. :DNego..Saleh, Bashir ili Hamad Al Khalifa se i dalje drže...Nadam se da im danas malo klecaju koljena.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Sto pitas, zaribalo ti pamcenje?Odluci se jesam li ili nisam pa cu ti odgovoriti.
Sto varnicis odmah. Salim se malo ;)
@ minkaMisli na svoje aviončiće. Ako itko sigurno NIJE imao vojnike na terenu u Libiji, onda je to Kanada. :D
Uf, ne bih bas rekao. Kanada ima opako dobro obucene i opskrbljene momke koji se bave, izmedju ostalog i special reconnaissance = covert direction of air and missile attacks, in areas deep behind enemy lines, placement of remotely monitored sensors and preparations for other special forces. Dakle, ne rade te stvari uvek i samo ameri i pudle. Jednom u sluzbi, uvek u sluzbi.Samo sto, realno, ja i ti nikad necemo zasnati da li je mislio samo na pilote ili i na momke... :D
Link to comment
Porodična tragedija, koja izgleda nije mogla da se izbegne.
ne zaboravimo da su mu jednog sina ubili vec za vreme ovog rata, a da se za saifa tvrdi (za sada bez dokaza) da je uhvacen/ranjen pa ta porodicna tragedija moze dostici jos veci nivo.ps. zaboravih "besmrtnog" khamisa, mozda je i on mrtav. Edited by Bane5
Link to comment

Dok ne stigne Twisted, evo šta je bilo

People, dont believe this made up report in Doha, hollywood style with professional digital effects. Qadafi and sons are well & are leading the glorious Arab resistence and anti-imperialism crusade against the oil devouring west from Sebha, and have a million Libyans who will sacrifice their lives for Glorious Brother Leader.
Inače, stigao u Misratuhttp://www.youtube.com/watch?v=g0wZqOdNcQo&feature=player_embedded#!
Link to comment
Inače, stigao u Misratu
Ovde u prvom delu pevaju "Bye bye Shafshoofa" ako sam dobro cuo.Shafshoofa je pogrdan naziv za njegovu frizuru i bio je u (tajnoj) upotrebi dugo pre nego je ovo pocelo. Edited by Bane5
Link to comment

Postoji i verzija sa "Bye bye Aimuammar".

uzgred, pojava skoro 10-ak video snimaka i fotografija (iz razlicitih izvora) ubijenog gadafija, otezava posao teoreticarima zavere. Edited by Bane5
Link to comment
Postoji i verzija sa "Bye bye Aimuammar".
uzgred, pojava skoro 10-ak video snimaka i fotografija (iz razlicitih izvora) ubijenog gadafija, otezava posao teoreticarima zavere.
RT never dissapoints. ^_^I jadna Lizzie, mladi dašak staaare Blighty ljevice, ostade bez heroja.. :(http://www.youtube.com/watch?v=F6yPA4GI0X0 Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Pa to ti kažem. Bolji ste. Imate demokraciju. Ali, vidim da Cowboy ne razume bes™ pa da mu malo prispodobim. Da je Slobo slučajno pao u šake nekoj bulumenti običnog puka, nekim Veljinima™, ne znam koliko bi bio jako živ poslije toga.
Ne mozes pobeci od sebe pa to ti je. Pokusaj da gledas stvari iz druge vizure, nisu svi u fazonu "mi v.s. oni"Da ti objasnim: Milosevic bi verovatno doziveo toplog zeca, nekako nisam siguran da bi ga rulja ubila ali i to je moguce.Puanta: ja (Kauboj) bih ga uvek na sud. Ne zbog mene ili njega, vec zbog sistema u koji verujem.Dakle, nisam ja komentarisao lincovanje Gadafija iz pozicije "mi Srbi (Hrvati, Madjari, Marsovci) nikada to ne bi" vec iz pozicije: sta je bolje za sve. Al' ne mozes ti iz svog nacionalnog tora i bez svojih nacionalnih cvikera i dresa pa to ti je.
Link to comment
×
×
  • Create New...