Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

And now for something completely different.Ovaj vikenad su izbori u Tunisu. A, kapetane, pazi ti TAJ fenomen.Malo umjetničkog izražaja u svezi glede:tumblr_ltdh82TBoH1r5058ho1_500.jpg
pre-ja-ko!!!! :Hail: rekao bih da je Tunis danas, zahvaljujući Ben Alijevom kukavičluku/mudrosti, ono što bi Libija mogla biti da je pokojnik u februaru/martu odustao od ideje da nadrula Bengazi... Edited by Bat Bat
Link to comment
Pa eto, i u tome ste bolji, vi ste Komrakova samo prebili na mrtvo ime. Demokracki.
Koji - mi?Gadafi: kraj kakav je zasluzio, 1 na 1. Divljacki, ponizavajuce, bezmozgno. Bas kao njegova vladavina. Sud bi za njega bio milost bogova. No, nije sud zbog Gadafija - sud je zbog pravljenja zdravijih odnosa (ne mislim na Libiju, govorim u globalnom smislu, nesto sto treba da vazi globalno i za svakoga, pa i najvece gnjide)E sad, ti se ponovo napravi da ne razumes i spocitaj mi nesto sto nisam rekao
Link to comment
kog komrakova?
nije komramkova nego onog brku...Elem, pocinje Irakizacija Libije. U stvari, Iracani su Shwedzani za ove, oni su sadamu lepo sudili i obesili ga. Ovde su ga prvo lincovali, pa ce posle da mu sude. Edited by minka
Link to comment
Drugi cfrmed mrtvac danas.
Abubakr Yunis, veciti Ministar odbrane Libije i (mislim) poslednji od 12 clanova Revolucionarnog komiteta koji je uz Gadafija vladao Libijom odmah nakon drzavnog udara 1969. Spekulisalo se na pocetku ovog sukoba da je odbio da salje vojsku na demonstrante i da je bio u kucnom pritvoru ali je sve demantovao svojim pojavljivanjem na frontu medju jedinicama vojske sto je verno zabelezila drzavna TV.Mislim da u confirmed mozemo da ubacimo i Mutasima.
Link to comment
Ma mozda je dobio malo preko pick*, ali glavni je bio ovaj za batine.Ali, kao sto vidis, ima i ovih sto su ga branili. Potpuno nezasluzeno. Kakva je stoka, dobro je prosao. Opet, nismo ga potrosili™. Stigao do suda.
Pa to ti kažem. Bolji ste. Imate demokraciju. Ali, vidim da Cowboy ne razume bes™ pa da mu malo prispodobim. Da je Slobo slučajno pao u šake nekoj bulumenti običnog puka, nekim Veljinima™, ne znam koliko bi bio jako živ poslije toga. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Medvedev

"We hope that there will be peace in Libya, and that all those who are governing the state, different representatives of Libyan tribes, will reach a final agreement on the configuration of power and Libya will be a modern democratic state."
Nice.
Link to comment
Pa to ti kažem. Bolji ste. Imate demokraciju. Ali, vidim da Cowboy ne razume bes™ pa da mu malo prispodobim. Da je Slobo slučajno pao u šake nekoj bulumenti običnog puka, nekim Veljinima™, ne znam koliko bi bio jako živ poslije toga.
da je dopao saka meni, doziveo bi ovo te otuda, iako ne opravdavam, razumem one momke sto su razgazli gadafija. Edited by minka
Link to comment
×
×
  • Create New...