Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Likovanje i seirenje nad mrtvima u Srbiji i onome što je uništeno u Srbiji u svakoj prilici, pa čak i kad se radi o nečemu što je 5.000 km daleko od Srbije.Kakva patologija, jebote.....
Patologija slicna Tedovoj koji je, nicim izazvan, listi usual suspects zlikovaca dodao i Angelu.Da li bi se ona nasla na toj listi da nije bilo kosovskog ultimatuma?
Link to comment
Likovanje i seirenje nad mrtvima u Srbiji
Samo ti vidiš 'likovanje i seirenje'. Koja patologija jebote...@krampaSad još okupi Delije Sever da skandiraju Ban! Ban!.....Nitko još od agencija ili televizija nema to da je uhvaćen živ i ove snimke...Ali imat će uskoro, internetsko je doba. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Jel zna neko sta oni to vicu na snimku?
Osim Allahu Akbar i Shouhada (šehidi) ne razaznajem ništa. Bane možda razumije. Mene bi više zanimalo što on pokušava reći.. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

opsti je metez i tesko je razaznati neku (meni poznatu rec) osim ovih koje je roger naveo.ps. gadafi je u shoku, ali ocigledno pokusava nesto reci.

Edited by Bane5
Link to comment
opsti je metez i tesko je razaznati neku (meni poznatu rec) osim ovih koje je roger naveo.ps. gadafi je u shoku, ali ocigledno pokusava nesto reci.
Priča se po grapevineu da je pitao 'Što sam ja tebi/vama skrivio?
The African Union says it has lifted its suspension of Libya's membership, reports Reuters. The new Libyan government will take the seat, the AU said.
Curi, preko đazire naravno
Our monitoring staff at Caversham report that Al-Jazeera TV is showing footage of Gaddafi being taken away alive by Libyan fighters. The screen caption reads: "Urgent footage of Gaddafi before his killing".
Edited by Roger Sanchez
Link to comment

rts sajt i komentari rulaju.

Nek vam je vecna slava Predsednice!nemogu se setit da se iko tolko borio za pravdu i svoj narod!ustrajali ste do kraja.bicu vam svegda zahvalan i pamticu vas do kraja zivota!pricacu i decama i unucima o vasem junastvu!vecna slava junace!
Borio se i poginuo u svojoj zemlji. Ne verujem da je vikao:"ne pucajte". I ja sam misljenja da ce Libijcima sada biti mnogo teze. Izgubili su red u zemlji, rasturili su ih Ameri, ustvari Englezi. Libija se vraca 200 godina unazad.
ima i onih koji još ne veruju
ooooooo polako!!!niti jedan drzavnik nije potvrdio da je mrtav...ceka se neka analiza DNK i bice sve jasno za nekih pola sata.hahaha ako niko ne izda zvanicno saopstenje pa cemu frka.a novinari pisu i pricaju i prenose ..............
zar mislite da covek koji se krije ovim cevima misli o tome da uredno odrzava bradicu i brkove pa da bude lep kad ga pogodi bomba hahahahaha daj te molim vas ne zasmejavaj te nas sa lazima vise
Link to comment
Jos jedan od onih snimaka koji ce uci u istoriju. Kao onaj sa Sadamom ili onaj sa streljanjem Causeskovih.Jel zna neko sta oni to vicu na snimku?
To su u stvari istražne radnje™ , davanje iskaza,itd..
Link to comment

And now for something completely different.Ovaj vikenad su izbori u Tunisu. A, kapetane, pazi ti TAJ fenomen.Malo umjetničkog izražaja u svezi glede:tumblr_ltdh82TBoH1r5058ho1_500.jpg

Link to comment
DemokraCki.Dobro, mlada demokratija, razumem. Sve to ima svoje™
Pa eto, i u tome ste bolji, vi ste Komrakova samo prebili na mrtvo ime. Demokracki.
Link to comment
×
×
  • Create New...